Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • CUMHURBAŞKANIMIZ KAHRAMANMARAŞ’A GELİYOR
  CUMHURBAŞKANIMIZ KAHRAMANMARAŞ’A GELİYOR
 • Andırın’da okur yazarlık seferberliği başlatıldı
  Andırın’da okur yazarlık seferberliği başlatıldı
 • Kur’an Kursu öğrencileri ödüllendirildi
  Kur’an Kursu öğrencileri ödüllendirildi
 • Andırın Yeşildağ Spor avantajını koruyor
  Andırın Yeşildağ Spor avantajını koruyor
 • Temiz, Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıkladı
  Temiz, Esnaf Odası Başkanlığına adaylığını açıkl
 • KASKİ’den Acil Durum Eylem Planı Eğitimi
  KASKİ’den Acil Durum Eylem Planı Eğitimi
 • CHP İlçe Danışma Meclis Toplantısı yapıldı
  CHP İlçe Danışma Meclis Toplantısı yapıldı
 • KURTULUŞ DESTANI’NIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
  KURTULUŞ DESTANI’NIN 98. YILDÖNÜMÜ KUTLANDI
 • Başkan Tezcan’dan kutlama mesajı
  Başkan Tezcan’dan kutlama mesajı
 • İki ineğinden birini sattı, parasını Mehmetçik Vakfına bağışladı
  İki ineğinden birini sattı, parasını Mehmetçik Va
TKDK Andırın’da müzakere toplantısı yaptı
TKDK Andırın’da müzakere toplantısı yaptı
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu  (TKDK)  Kahramanmaraş İl Koordinatörlüğü tarafından Andırın’da müzakere toplantısı yapıldı. Andırın Kaymakamı Haluk Koç Başkanlığında, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıda, ...
16 Ocak 2018 13:25
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu  (TKDK)  Kahramanmaraş İl Koordinatörlüğü tarafından Andırın’da müzakere toplantısı yapıldı.

Andırın Kaymakamı Haluk Koç Başkanlığında, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılan toplantıda,  IPART II programının           üçüncü başvuru çağrı ilanında yatırım yapılabilecek projeler ve hibe destekleri üzerinde görüşmeler yapıldı.

TKDK Kahramanmaraş İl Koordinatörü Birim Amiri Bekir Çiçek, TKDK Uzmanı Sevgi Aslan Vural, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Uğur Adsay, Orman İşletme Müdürü İdris Tetik, Andırın Kaymakamlığı Proje Sorumlusu Barış Kabalcı, Üzeyir Yaşar, Ziraat Teknikerleri ve ilçede projelerden yararlanarak faaliyet gösteren girişimcilerin katıldığı  müzakere toplantısında,  hazırlanabilecek projeler ve mevcut projelerin moderasyonuna yönelik projeler  hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Andırın Kaymakamı Haluk Koç, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu tarafından üçüncü başvuru çağrı ilanına çıkan projelerden vatandaşlarımızın çok iyi yararlanmalarını istiyoruz. İş yapma fikri olan girişimcilerimizin gelir getirici güzel projeler hazırlayarak ilçe ve ülke ekonomisine katkı sağlamak için girişimde bulunmaları konusunda, Kaymakamlık olarak proje ekibimiz ve ilçe Tarım Müdürlüğümüz her konuda yardımcı olacaktır dedi.

TKDK Kahramanmaraş İl Koordinatörlüğü Birim Amiri Bekir Çiçek,  hazırlanan projelere %40 ila %70 arasında değişen miktarda hibe desteği verildiğini söyledi.

IPART II üçüncü çağrı başvuru çağrı ilanıyla önemli yatırım desteklerinin alınabileceğini söyleyen Çiçek, yeni çağrı ilan kapsamında, Hayvancılık, et ve süt ürünleri, arıcılık, aromatik ve tıbbı bitki, el sanatları, yöresel ürünler,  su ürünleri, yenilebilir enerji ve kırsal turizm faaliyetleri gibi bir çok alanda hazırlanan projelerin kabul edileceğini belirti Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa