Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
  • Andırın’da TÜGVA tanıtım toplantısı yapıldı
    Andırın’da TÜGVA tanıtım toplantısı yapıldı
  • Kaymakamımız  Haluk Koç Gazetemizi ziyaret etti
    Kaymakamımız Haluk Koç Gazetemizi ziyaret etti
  • Başkan Tezcan’dan gazetemize ziyaret
    Başkan Tezcan’dan gazetemize ziyaret
  • AÇEK Derneği’nden gazetemize ziyaret
    AÇEK Derneği’nden gazetemize ziyaret
  • Orman teşkilatından gazetemize ziyaret
    Orman teşkilatından gazetemize ziyaret
  • TKDK Andırın’da müzakere toplantısı yaptı
    TKDK Andırın’da müzakere toplantısı yaptı
  • Yanan ev kullanılamaz hale geldi
    Yanan ev kullanılamaz hale geldi
  • Korkuluğa Sıkışan Köpeği İtfaiye Kurtardı
    Korkuluğa Sıkışan Köpeği İtfaiye Kurtardı
  • ‘İyi Dersler Şoför Amca’ eğitimleri Andırın ilçesi’nde gerçekleştirildi
    ‘İyi Dersler Şoför Amca’ eğitimleri Andırın ilçesi
  • BAŞKAN TEZCAN’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI
    BAŞKAN TEZCAN’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ
Okul Sporları’nda kupalar sahibini buldu
Okul Sporları’nda kupalar sahibini buldu
Andırın Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Okul Sporları İlçe Tertip Komitesince organize edilen futbol ve voleybol karşılaşmaları sona erdi. 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan futbol yıldız...
19 Aralık 2017 16:02
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0226 DSC_0217 DSC_0231 DSC_0228 DSC_0216 DSC_0242 DSC_0242 DSC_0241 DSC_0268

Andırın Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Okul Sporları İlçe Tertip Komitesince organize edilen futbol ve voleybol karşılaşmaları sona erdi.

2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan futbol yıldız erkekler, voleybol yıldız kız-erkekler ve voleybol gençler A kız-erkekler kategorisinde düzenlenen karşılaşmaların son ermesinin ardından kupa töreni düzenlendi.

Andırın Spor Salonunda düzenlenen kupa törenin de, Andırın Kaymakamı Haluk Koç, Belediye Başkanı Baki Tezcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya ve daire amirleri tarafından başarı gösteren okullara kupaları verildi.

Yapılan müsabakalarda, futbol’da Yıldız erkekler ilçe birincisi: Şehit Erdal Kama Ortaokulu, ilçe ikincisi: Karayolları Bakımevi Ortaokulu, ilçe üçüncüsü: Atatürk Ortaokulu.
Voleybol’da Yıldız erkekler ilçe birincisi: Atatürk Ortaokulu, ilçe ikincisi: İmam Hatip Ortaokulu, ilçe üçüncüsü : Şehit Yasin Höbek Ortaokulu.
Yıldız kız ilçe birincisi: Atatürk Ortaokulu, ilçe ikincisi Şehit Erdal Kama Ortaokulu, ilçe üçüncüsü: Bektaşlı Ortaokulu.
Gençler A erkekler ilçe birincisi :İmam Hatip Lisesi, ilçe ikincisi Şehit Taceddin Çeribaş Anadolu Llisesi ilçe üçüncüsü: Çok Programlı Anadolu Lisesi
Genç A kız ilçe birincisi : Yeşilova Şehit Adem Seyfioğlu Çok Programlı Lisesi
ilçe ikincisi: Şehit Taceddin Çeribaş Anadolu Lisesi, ilçe üçüncüsü: Çok Programlı Anadolu Lisesi oldu. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa