Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Şehid P. Uzm. Onb. Oğuzhan Taş tekbir ve dualarla ebediyete uğurlandı
Şehid P. Uzm. Onb. Oğuzhan Taş tekbir ve dualarla ebediyete uğurlandı
Suriye, İdlip Gerginliği Azaltma Bölgesi’nde radikal gruplar tarafından düzenlenen saldırı sonucu şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş, Elbistan İlçemizde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Şehidimiz için düzenlenen cenaze törenine...
24 Mart 2020 14:58
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

????????????????????????????????????

Suriye, İdlip Gerginliği Azaltma Bölgesi’nde radikal gruplar tarafından düzenlenen saldırı sonucu şehit düşen Piyade Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş, Elbistan İlçemizde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Şehidimiz için düzenlenen cenaze törenine katılan vatandaşlara, İl Sağlık Müdürlüğü ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, el dezenfektanı, maske ve eldiven dağıtımı gerçekleştirildi.

Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Vahdettin Özkan, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Kahramanmaraş Milletvekilleri Ahmet Özdemir, İmran Kılıç, Sefer Aycan, 6. Mekanize Piyade Tümen Komutan Yardımcısı Tuğgeneral Ertuğrul Sağlam, 2. Zırhlı Tugay Komutanı Tankçı Albay Emin Mehmet Terzioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Hayretin Güngör ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Vali Vahdettin Özkan, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı ve Milletvekilleri, törenin sonunda şehidimizin ailesine taziyelerini iletti. Haber merkezi

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa