Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
KASKI tarafından Tatarlı Mahallesi terfi sisteminin açılışı yapıldı
KASKI tarafından Tatarlı Mahallesi  terfi sisteminin açılışı yapıldı
Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ)  Genel Müdürlüğü tarafından Karasu kaynağından Tatarlı Mahallesine yaklaşık 5  km’ lik içmesuyu isale hattı çekilerek  mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu. Yaz aylarında içme suyu yetersizliği ...
3 Mart 2020 15:24
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0130

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

DSC_0129 DSC_0126

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ)  Genel Müdürlüğü tarafından Karasu kaynağından Tatarlı Mahallesine yaklaşık 5  km’ lik içmesuyu isale hattı çekilerek  mahalle sakinlerinin hizmetine sunuldu.

Yaz aylarında içme suyu yetersizliği  meydana gelen Andırın  Tatarlı (Torlar) mahallesinin, içme suyu ihtiyacının temin edilebilmesi amacıyla KASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Tatarlı mahallesine yapılan İçme Suyu Terfi Sisteminin açılışı yapıldı.

Açılışa Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran,  Kahramanmaraş KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak, Genel Müdür Yardımcısı Sinan Çeçen, KASKİ Kanalizasyon ve Atıksu Arıtma Dairesi Başkanı Ali İhsan Eker, KASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Halil İbrahim Duran, KASKİ Andırın Şube Müdürü Mustafa Gök, daire amirleri ve bazı mahalle muhtarları katıldı.

Açılışta mahalle muhtarı Muammer Tahta ve eski muhtar Rasim Temiz  yapılan hizmetlerden dolayı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve KASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür ettiler.

Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan programda yaptığı konuşmada, öncelikle Projenin gerçekleşmesinde katkılarından dolayı  Büyükşehir Belediye Başkanımıza, KASKİ Genel Müdürümüze ve bütün personele teşekkür ediyorum. Tatarlı Mahallemize çekilen içme suyu isale hattı dolaysıyla inşallah bundan sonraki yıllarda mahallemizin su sorunu olmayacak, projenin hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Kahramanmaraş Su ve Kanalizasyon İdaresi (KASKİ)  Genel Müdürü Ahmet Kavak, öncelikle bu organizeyi yapan değerli muhtarımıza teşekkür ederiz. Buraya da iştirak eden, katılan tüm daire müdürlerimize de katkılarından, sahiplenmelerinden dolayı da hepsine teşekkür ederiz.dedi.

En güzel şey paylaşmak. Yani mutluluğu da paylaşmak güzellikleri de paylaşmak güzel bir duygu.Elbette ki eksikliklerimiz olabilir. Henüz yapılmayanlar olabilir. Onlar noktasında da gayret etmek ve sahiplenmenin bir o kadar önemli olduğuna inanıyoruz diyen KASKİ Genel Müdürü Ahmet Kavak şunları söyledi.

“Projenin hayata geçmesinde bizden önce gayreti olan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız olmak üzere bütün ekibimizle topyekin karşılıklı olarak  sahiplenmeyle bugün bu hale getirmişiz. İnşallah bundan sonra da bunun benzeri bütün hizmetleri yapmaya devam edeceğiz.

su gibi aziz olun dediğimiz suya, sahip çıkmak ve bunun kıymetini de bilmek gerekiyor. Allahın bize verdiği bu güzel nimeti hem burada hem ilimizde kullanıyoruz. Ne kadar şükretsek az. İnşallah israf etmeden kaynakları doğru olarak kullanmak hepimizi için bir ödev diye düşünüyoruz.” Haber: Muammer Coşkun

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa