Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Yeşildağ Spor Play-off’da
Andırın Yeşildağ Spor Play-off’da
2018-2019 Sezonu Şampiyonu olan Andırın Yeşildağspor, B grubunda çıktığı 18 maçta 16 galibiyet alarak namağlup  Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1.Amatör Küme play-off grubuna yükseldi.             Andırın Yeşildağ Spor Kulübü Başkanı Altan...
3 Mart 2020 15:11
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF6047

2018-2019 Sezonu Şampiyonu olan Andırın Yeşildağspor, B grubunda çıktığı 18 maçta 16 galibiyet alarak namağlup  Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1.Amatör Küme play-off grubuna yükseldi.

            Andırın Yeşildağ Spor Kulübü Başkanı Altan Özer yaptığı açıklamada şunları söyledi. “1. Amatör kümeye çıktıktan sonra 3. Sezonda da play-off’lara kalarak  büyük bir başarı grafiği çizen Andırın Yeşildağ Spor geçen yıl son anda kaçırdığı BAL ligine çıkmak için takım olarak kenetlenmiş durumda.

            Tarihinde ilk defa ve üst üste başarılı sezonlar geçiren takımımız bu başarıyı bu sezon taçlandırmak için çalışmalarını hız kesmeden devam ettiriyor diyen başkan Özer,bu başarının tesadüf olmadığını çalışmanın, ekip ruhunun son derece iyi olmasının ve en önemlisi de Andırınımızın ileri gelenlerinin ve Andırın halkının takımına sahip çıkarak destek vermesinin sonucu olduğunu da herkesin bilmesini istiyoruz. Umuyoruz ki play-off’larda da taraftarlarımız takımının yanında olacak ve destek vermeye devam edecektir.

            Verdiğimiz emeklerin karşılığını grup lideri olarak ödeyen futbolcularımı ve takıma güç veren başarılı hocam (Solak) Kürtül’ü de bu başarıdan dolayı tebrik ediyorum. Sonu şampiyonluk olsun inşallah”dedi. Andırın Postası

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa