Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Yeşildağ Spor yarın Afşin Belediye Spor’la karşılaşacak
Yeşildağ Spor yarın Afşin Belediye Spor’la karşılaşacak
Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1. Amatör Küme B grubunda mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor yarın Afşin Belediye Spor’la kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak. Andırın Yeşildağ Spor ligin 16. haftasında  kendi...
29 Şubat 2020 11:08
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF5737

Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1. Amatör Küme B grubunda mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor yarın Afşin Belediye Spor’la kendi saha ve seyircisi önünde karşılaşacak.

Andırın Yeşildağ Spor ligin 16. haftasında  kendi sahasında karşılaşacağı Afşin Belediye Spor karşılaşması olumsuz hava koşulları nedeniyle 26 Şubat 2020 tarihine  ertelenmişti. Bu mücadele  yarın saat 13.00’de Andırın Şehir stadyumunda oynanacak.

Yine ligin 17. haftasında kendi sahasında Pazarcık Spor’la oynanması gereken maçta Pazarcık Spor’un karşılaşmaya çıkmaması nedeniyle Andırın Yeşildağ Spor hükmen 3-0 galip sayıldı.

44 Puanla B grubunda liderliğini sürdüren Andırın Yeşildağ Spor, Çarşamba günü oynayacağı Afşin Belediye Spor maçından sonra Pazar günü grubun son maçında deplasmanda As Vefa Spor’la karşılaşacak.

            Kahramanmaraş Bayram Kazıcı 1. Amatör Küme grup maçlarının tamamlanmasının ardından play-off karşılaşmaları tek maç elemeli lig usulüne göre oynanacak. Play-off maçlarının tamamlanmasının ardından  en fazla puanı toplayan takım direk olarak Bölgesel Amatör Lige yükselecek ve Kahramanmaraş’ı Elbistanspor ile birlikte temsil edecek.
            Bölgesel Amatör Lige yükselme play-Off maçlarının başlama tarihi  ve fikstür çekimi daha sonra açıklanacağı öğrenildi. Andırın Postası

 

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa