Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ YAZILARI”
  TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ
 • 5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
  5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
 • Muhtarlar Günü kutlandı
  Muhtarlar Günü kutlandı
 • Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
  Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
 • Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
  Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
 • Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
  Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
 • Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
  Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
 • Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
  Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
 • Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
  Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
 • Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
  Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
Yeşildağ Spor iddialı hazırlanıyor
Yeşildağ Spor iddialı hazırlanıyor
2019-2020 Futbol sezonunda Kahramanmaraş 1. Amatör Kümede mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.             Kahramanmaraş 1. Amatör Lig takımı Yeşildağ Spor,  20 Ekim 2019 tarihinde...
1 Ekim 2019 13:15
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

facebook_1569842035970 DSCF2873

2019-2020 Futbol sezonunda Kahramanmaraş 1. Amatör Kümede mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor yeni sezon hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.

            Kahramanmaraş 1. Amatör Lig takımı Yeşildağ Spor,  20 Ekim 2019 tarihinde ligin ilk haftasında deplasmanda oynanacak Arsan Sümerspor maçı hazırlıkları sürüyor.

Hedeflerinin Andırın Yeşildağ Spor’u Bölgesel Amatör  Lig (BAL) takımı kazandırmak olduğunu belirten, Yeşildağ Spor  teknik direktörü Mehmet Kürtül, takımdaki havanın oldukça iyi olduğunu ifade etti.

“GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Sezona iyi başlamak istediklerini kaydeden Kürtül, “Öncelikle yeni sezonun başta Andırın olmak üzere, tüm takımlarımıza hayırlar getirmesini temenni ediyorum. Sezonun ilk maçında Arsan Sümerspor  ile deplasmanda karşılaşacağız. Bu maçın hazırlıklarını yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. İlk maçımızı kazanarak sezona iyi başlamak istiyoruz” dedi.

“YENİ TRANSFERLER GERÇEKLEŞTİRDİK”

Şampiyonluk mücadelesi verecekleri 1. Amatör Lig’de Andırın’ı en iyi şekilde temsil edeceklerini ifade eden Kürtül, gazetemize yaptığı açıklamada “Yeni sezon hayırlı olsun. Hedefimiz şampiyonluk. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Takıma faydalı olacağına inandığımız transferler gerçekleştirdik. Yeni sezon 20 Ekim’de başlıyor. İlk maçımızda deplasmanda Arsan Sümerspor’a konuk olacağız. İlk hazırlık maçımızı Uludaz Spor’la yaptık ve sahadan 6-1 gibi farklı skorla ayrıldık.  İyi bir takımız. Daha iyi olmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yardımcı hocalarımızla birlikte futbolcularımızı mental ve fiziksel olarak en iyi duruma getirmek için elimizden geleni yapıyoruz.  Arsan Sümerspor  maçını kazanarak lige iyi başlamak istiyoruz. Geçen sezondan kazandığımız tecrübe bu sezon bizim en büyük gücümüz olacak” diye konuştu.

LİG 20 EKİMDE BAŞLAYACAK

Yaptığı transferlerle kadrosunu güçlendiren Andırın Yeşildağ Spor ilk maçını 20 Ekim’de deplasmanda Arsan Sümerspor’la oynayacak.  Andırın Postası

 

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa