Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ YAZILARI”
  TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ
 • 5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
  5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
 • Muhtarlar Günü kutlandı
  Muhtarlar Günü kutlandı
 • Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
  Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
 • Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
  Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
 • Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
  Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
 • Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
  Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
 • Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
  Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
 • Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
  Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
 • Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
  Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından çağrıya çıkartılan Andırın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve desteklenmeye değer görülen 2019 Yılı Bölge İçi Gelişmişlik Faklarının Azaltılması Mali Destek Programı-Sosyal Kalkınma(BİG-S)...
17 Eylül 2019 17:04
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0145 13161523_DSC_0813 DSC_0136 DSC_0156

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından çağrıya çıkartılan Andırın İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından başvurusu yapılan ve desteklenmeye değer görülen 2019 Yılı Bölge İçi Gelişmişlik Faklarının Azaltılması Mali Destek Programı-Sosyal Kalkınma(BİG-S) Programı STEM+A  Bilim Kültür Merkezi Projesi Tanıtım Toplantısı yapıldı.

Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu Salonunda düzenlenen tanıtım toplantısına İlçe Kaymakamı Emre Dündar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, Şube Müdürü Adem Temiz, daire amirleri, kamu kurum kuruluş ve okul müdürleri katıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya,  programın açılış konuşmasını yaparak projede tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Proje hakkında bilgiler veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, çağımızın ve ülkemizin ihtiyaçlarını karşılamak ve daha ileriye taşımak üzere ortaya konulan 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında teorik uygulama ve tasarıma geçişi sağlamak. 21. yy meslek ihtiyaçları kapsamında fen teknolojisi mühendislik ve matematik alanlarında düşünen, üreten, sorgulayan ve yaratıcı bireylere olan ihtiyacı karşılamak olduğunu söyledi.

Projenin hayata geçmesinde büyük desteklerinden dolayı Kahramanmaraş Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı’na, Andırın Kaymakamlığı’na, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ne,  Andırın Belediyesi’ne ve projede görev alan öğretmenlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dedi.

Daha sonra Proje Koordinatörü Nadir Aksoy,  STEM +A  sistemi hakkında,  bilgiler verirken,  Proje Koordinatör Yardımcısı Ayhan Ayyıldız ise projenin işleyişiyle ilgili bir sunum yaptılar.

Programın ardından proje kapsamında, projede görevli öğretmenler tarafından hazırlanan mini  sergisi gezildi.  Haber: Muammer Coşkun

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa