Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ YAZILARI”
  TAŞRADA MERKEZ OLMAYI BAŞARMIŞ BİR DERGİ: “İKİNDİ
 • 5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
  5 yıl önce kurduğu ceviz bahçesi gelir kapısı oldu
 • Muhtarlar Günü kutlandı
  Muhtarlar Günü kutlandı
 • Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
  Kaymakam Emre Dündar muhtarlarla bir araya geldi
 • Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
  Öğretmenevi binasında geri sayım başladı
 • Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
  Kışlık yakacak ihtiyacı adreslere teslim edildi
 • Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
  Kaymakam Dündar’ın Muhtarlar Günü mesajı
 • Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
  Yeşildağ Spor galibiyetle başladı
 • Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
  Şehrin Projeleri Vatandaşlarla Belirleniyor
 • Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
  Anadolu’nun En Büyük Kitap Fuarı Açıldı
Kahramanmaraş’a Yoğun İlgi
Kahramanmaraş’a Yoğun İlgi
İzmir Enternasyonel Fuarı’nın onur konuğu şehri Kahramanmaraş tanıtım stantları ziyaretçi akınına uğradı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 88. İzmir Enternasyonel Fuarı’nın onur konuğu olan şehrimizin tanıtım çalışmalarında etkin bir şekilde yer aldı....
17 Eylül 2019 16:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

maraş ilgi 1 maraş ilgi

 1. İzmir Enternasyonel Fuarı’nın onur konuğu şehri Kahramanmaraş tanıtım stantları ziyaretçi akınına uğradı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 88. İzmir Enternasyonel Fuarı’nın onur konuğu olan şehrimizin tanıtım çalışmalarında etkin bir şekilde yer aldı. Büyükşehir Belediyesi standında ziyaretçilerle yakından ilgilenirken, şehrin tanıtımı ile ilgili bilgiler de verildi. Gastronomiden şehrin doğal güzelliklerine, el sanatlarından kültür mirasına kadar Kahramanmaraş yurt içi ve yurt dışından binlerce kişiye tanıtıldı.

Başkan Güngör Katıldı

İzmir’de gerçekleştirilen etkinliklere Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’de katıldı. Fuar alanında kurulan stantları tek tek dolaşan Başkan Güngör, ziyaretçilerle yakından ilgilendi. Kahramanmaraş’ın dünyaca ünlü lezzeti olan dondurma tezgahının başına geçen Başkan Hayrettin Güngör, ziyaretçilere dondurma ikram etti.

 

Öncü Şehir Kahramanmaraş

Gerçekleştirilen organizasyonda Kahramanmaraş’ın onur konuğu olarak yer almasından büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Dondurma başta olmak üzere, geleneksel el sanatlarımızdan olan ceviz oymacılığında zirvedeyiz. Mutfak eşyaları, tekstil ve kadın ayakkabısı üretiminde hatırı sayılır bir konumdayız. Kuyumculuk ve takı sektöründe Türkiye’de ikinci sıradayız. 300 ila 3000 arasında değişen rakım ile şehrimiz sayısız doğal güzelliğe sahiptir. Su zengini bir şehiriz. 7  bin yıldan fazla bir tarihe sahibiz. Kültürel mirasımız çok zengin” diye konuştu.

Destek Teşekkürü

Kahramanmaraş’ın onu konuğu olarak davet edilmesinden oldukça memnun olduklarını ifade eden Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör: “İzmir Enternasyonel Fuarında Kahramanmaraş’ımızın çok güzel bir şekilde temsil edildiğini gördük. Katkı sağlayan sanayicimize, işadamlarımıza STK temsilcilerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. İzmir Kahramanmaraşlılar Derneği Başkanı Murat Özbilir, fuara katkı ve desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e plaket takdim etti. Kaynak: Büyükşehir Belediyesi

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa