Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Andırın’da muhtarlarla bir araya geldi
  Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Andırın’da mu
 • Ünal, beton parke taşı üretim tesisinin açılışını yaptı
  Ünal, beton parke taşı üretim tesisinin açılışını
 • Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
  Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
 • Andırın Belediyesi ilçe merkezindeki camilerde aşure ikramında bulundu
  Andırın Belediyesi ilçe merkezindeki camilerde aş
 • Jandarma Trafik’ten servis araçlarına denetim
  Jandarma Trafik’ten servis araçlarına denetim
 • İlçe Milli Eğitim Müdürü çelenk sundu
  İlçe Milli Eğitim Müdürü çelenk sundu
 • Büyükşehir Belediye Başkanları Külliyede
  Büyükşehir Belediye Başkanları Külliyede
 • Öçal; “Millet iradesi yok sayılarak devlet otoritesi tesis edilemez!”
  Öçal; “Millet iradesi yok sayılarak devlet otorit
 • El emeği ahşap oyuncaklar
  El emeği ahşap oyuncaklar
 • DİYALİZ CİHAZLARI YENİLENİYOR
  DİYALİZ CİHAZLARI YENİLENİYOR
Yeşildağ Spor 2019-2020 futbol sezonuna merhaba dedi
Yeşildağ Spor 2019-2020 futbol sezonuna merhaba dedi
Kahramanmaraş 1’nci Amatör Kümede mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor 2019-2020 futbol sezonuna kurban keserek  merhaba dedi. Andırın Kaymakamı Emre Dündar, Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Onur Kaymak,...
3 Eylül 2019 15:39
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF4518 DSCF4524 DSCF4537 DSCF4564

Kahramanmaraş 1’nci Amatör Kümede mücadele eden Andırın Yeşildağ Spor 2019-2020 futbol sezonuna kurban keserek  merhaba dedi.

Andırın Kaymakamı Emre Dündar, Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Onur Kaymak, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, Halk Eğitim Merkezi Müdürü H.İbrahim Hakan Gök ve bazı daire amirlerinin de katıldığı açılış programında Kulüp Başkanı Altan Özer tüm katılımcılara teşekkür etti.

Geçen yıl oldukça başarılı bir sezon geçirdiklerini ve şansız bir şekilde BAL ligini final maçında kaçırdıklarını belirten Özer, şunları kaydetti.

“Geçen yıl çok başarılı bir sezon geçirdik emeği geçen arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Aramıza yeni katılan arkadaşlar var, onlarda inşallah bu sene daha verimli olurlar, takıma iyi katkı sağlarlar ve bu sene o yarım kalan işi tamamlamış oluruz.  Üç sezondur çok güzel bir grafik çizdik. Allah’a çok şükür her sene şampiyon olduk. Geçen sene de Elbistan Sporla  play-aut oynadık. İnşallah busene hedefimize ulaşacağız. Ben öncelikle Kaymakamımıza, Belediye Başkanımıza ve Daire Amirlerimize bize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”

Andırın Kaymakamı Emre Dündar Yeşildağ Spor’un sezon açılışına katılarak yeni sezonun hayırlı uğurlu olmasını diledi., Futbolculara başarılar dileyen Dündar,  İnşallah bu yıl iyi bir sezon geçirerek başarılı olacağınıza inanıyorum. Her zaman yanınızdayım. Fırsat buldukça maçlara gelemeye çalışacağım dedi.

2019 – 2020 Futbol sezonunun hayırlı uğurlu olmasını temenni eden Andırın Belediye Başkanı Ahmet Doğan şunları söyledi. “ Andırın Yeşildağ Spor geçen yıl Maraş genelinde göğsümüzü kabarttı. Üstün başarılarından dolayı teşekkür ediyorum, Başkanımız ve Kaymakamımızın da ifade ettiği gibi inşallah bu sezon bu başarıyı daha da ileriye götürerek Bölgesel Amatör’e lig’e çıkmayı umuyoruz. Bununda altyapısının hazır olduğuna inanıyorum. Bizde belediye olarak imkanlar dahilinde elimizden geldiğince maddi ve manevi. destek olacağız. Andırın’ı futbol konusunda daha ileriye götürmeye çalışacağız. Bu sezonun Andırın için ve hepimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.

Daha sonra Yeşildağ Sporlu futbolcular takıma yeni katılan futbolcularla birlikte Teknik Direktör Mehmet Kürtül eşliğinde ilk antrenmana çıktılar. Haber: Muammer Coşkun

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa