Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Andırın’da muhtarlarla bir araya geldi
  Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Andırın’da mu
 • Ünal, beton parke taşı üretim tesisinin açılışını yaptı
  Ünal, beton parke taşı üretim tesisinin açılışını
 • Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
  Andırın’da proje tanıtım toplantısı düzenlendi
 • Andırın Belediyesi ilçe merkezindeki camilerde aşure ikramında bulundu
  Andırın Belediyesi ilçe merkezindeki camilerde aş
 • Jandarma Trafik’ten servis araçlarına denetim
  Jandarma Trafik’ten servis araçlarına denetim
 • İlçe Milli Eğitim Müdürü çelenk sundu
  İlçe Milli Eğitim Müdürü çelenk sundu
 • Büyükşehir Belediye Başkanları Külliyede
  Büyükşehir Belediye Başkanları Külliyede
 • Öçal; “Millet iradesi yok sayılarak devlet otoritesi tesis edilemez!”
  Öçal; “Millet iradesi yok sayılarak devlet otorit
 • El emeği ahşap oyuncaklar
  El emeği ahşap oyuncaklar
 • DİYALİZ CİHAZLARI YENİLENİYOR
  DİYALİZ CİHAZLARI YENİLENİYOR
ŞAMPİYON ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR
ŞAMPİYON ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR
Andırın Yeşildağ Spor, 2018-2019 Futbol Sezonu Kahramanmaraş 1. Amatör Küme İl Şampiyonu oldu. Yeşildağ Spor grup maçlarında sezon boyunca mükemmel bir performans sergileyerek, karşılaştığı 18 maçta 16 galibiyet, 1 mağlubiyet...
23 Nisan 2019 16:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF3301 DSCF3280 DSCF3290 DSCF3278 DSCF3304 DSCF3308 DSCF3319 DSCF3349 DSCF3356 DSCF3296 DSCF3292 DSCF3246 DSCF3219

Andırın Yeşildağ Spor, 2018-2019 Futbol Sezonu Kahramanmaraş 1. Amatör Küme İl Şampiyonu oldu.

Yeşildağ Spor grup maçlarında sezon boyunca mükemmel bir performans sergileyerek, karşılaştığı 18 maçta 16 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1’de beraberlik alarak 49 puanla grubunu lider olarak tamamladı.

Andırın Yeşildağ Spor play-off’larda ise olağanüstü bir futbol sergileyerek karşılaştığı 5 karşılamada 3 galibiyet ve 2’de beraberlik alarak 2018-2019 1.ci Amatör Küme Kahramanmaraş İl Şampiyonu oldu.

Play-off son karşılaşmasında ise en yakın rakibi Kahramanmaraş Bş Gençlik spor’la 21 Nisan 2019 tarihinde Batıpark stadında karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın başlama düdüğü ile birlikte maçın kontrolünü elinde tutan Andırın Yeşildağ Spor, sahadan 0-0 lık sonuçla ayrılarak Kahramanmaraş İl Şampiyonluğunu ilan etti.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte  Yeşiladağ’lı futbolcular ve teknik ekip Batıpark stadını dolduran ve kendilerini doksan dakika boyunca destekleyen taraftarları ile birlikte şampiyonluğu doyasıya kutladılar.

Daha sonra Andırın Yeşildağ Spor’un Şampiyonluk Kupasını Kahamanmaraş TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı ve Kahramanmaraş ASKF Federasyonu üyeleri tarafından verildi.

Şampiyon olan Andırın Yeşildağ Spor Bölgesel Amatör lige çıkmak için Elbistan Spor’la 27 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da 12 Şubat stadında playout karşılaşması yapacak.

Andırın Yeşildağ Spor’u sezon boyunca göstermiş olduğu üstün başarısından dolayı tebrik ediyor, Elbistan Spor karşısında da başarılar diliyoruz.

Andırın Yeşildağ Spor Kulüp Başkanı Altan Özer yaptığı açıklamada şunları söyledi. “
Tarih ne kadar muhteşem olsa da ikincileri değil şampiyonları yazar ve o tarih bugün bizi yazsın çünkü biz bunu hakettik yönetimiyle, hocasıyla, futbolcu, malzemeci, amigosu ve en önemlisi taraftarıyla biz buna inandık . Bu takım Andırın’ın herkes sahiplensin istedik ve öyle de oldu bugün Kahramanmaraş’a gelenler o muhteşem birlikteliğe şahit oldu. Bize çok şey yazıldı çizildi ama hiç cevap vermedik işimize baktık çalıştık çalıştık ve başardık şimdi söz hakkı bizde. Parasız çocuğunuzu sakız almaya gönderemediğiniz bir devirde kuru kahramanlık olmuyor. Tabii sadece para değil yüreğini koydu bu çocuklar sahaya. Evet ben çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum ve bize bu mutluluğu yaşattıkları, Andırın ı tarihinde ilk defa 1. Amatör de şampiyon yaptıkları için tebrik ediyorum” dedi. Haber : Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa