Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
  Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
 • MYO’da mezuniyet coşkusu
  MYO’da mezuniyet coşkusu
 • Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar verdi
  Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar ver
 • Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
  Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
 • Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklaması
  Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklamas
 • Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapmadık”
  Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapma
 • Büyükşehir’den iki akülü araba
  Büyükşehir’den iki akülü araba
 • Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
  Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
 • Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı
  Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da ya
 • Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
  Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
ŞAMPİYON ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR
ŞAMPİYON ANDIRIN YEŞİLDAĞ SPOR
Andırın Yeşildağ Spor, 2018-2019 Futbol Sezonu Kahramanmaraş 1. Amatör Küme İl Şampiyonu oldu. Yeşildağ Spor grup maçlarında sezon boyunca mükemmel bir performans sergileyerek, karşılaştığı 18 maçta 16 galibiyet, 1 mağlubiyet...
23 Nisan 2019 16:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF3301 DSCF3280 DSCF3290 DSCF3278 DSCF3304 DSCF3308 DSCF3319 DSCF3349 DSCF3356 DSCF3296 DSCF3292 DSCF3246 DSCF3219

Andırın Yeşildağ Spor, 2018-2019 Futbol Sezonu Kahramanmaraş 1. Amatör Küme İl Şampiyonu oldu.

Yeşildağ Spor grup maçlarında sezon boyunca mükemmel bir performans sergileyerek, karşılaştığı 18 maçta 16 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 1’de beraberlik alarak 49 puanla grubunu lider olarak tamamladı.

Andırın Yeşildağ Spor play-off’larda ise olağanüstü bir futbol sergileyerek karşılaştığı 5 karşılamada 3 galibiyet ve 2’de beraberlik alarak 2018-2019 1.ci Amatör Küme Kahramanmaraş İl Şampiyonu oldu.

Play-off son karşılaşmasında ise en yakın rakibi Kahramanmaraş Bş Gençlik spor’la 21 Nisan 2019 tarihinde Batıpark stadında karşı karşıya geldi.

Karşılaşmanın başlama düdüğü ile birlikte maçın kontrolünü elinde tutan Andırın Yeşildağ Spor, sahadan 0-0 lık sonuçla ayrılarak Kahramanmaraş İl Şampiyonluğunu ilan etti.

Maçın bitiş düdüğü ile birlikte  Yeşiladağ’lı futbolcular ve teknik ekip Batıpark stadını dolduran ve kendilerini doksan dakika boyunca destekleyen taraftarları ile birlikte şampiyonluğu doyasıya kutladılar.

Daha sonra Andırın Yeşildağ Spor’un Şampiyonluk Kupasını Kahamanmaraş TFF İl Temsilcisi Ali Kazancı ve Kahramanmaraş ASKF Federasyonu üyeleri tarafından verildi.

Şampiyon olan Andırın Yeşildağ Spor Bölgesel Amatör lige çıkmak için Elbistan Spor’la 27 Nisan 2019 Cumartesi günü saat 16.00’da 12 Şubat stadında playout karşılaşması yapacak.

Andırın Yeşildağ Spor’u sezon boyunca göstermiş olduğu üstün başarısından dolayı tebrik ediyor, Elbistan Spor karşısında da başarılar diliyoruz.

Andırın Yeşildağ Spor Kulüp Başkanı Altan Özer yaptığı açıklamada şunları söyledi. “
Tarih ne kadar muhteşem olsa da ikincileri değil şampiyonları yazar ve o tarih bugün bizi yazsın çünkü biz bunu hakettik yönetimiyle, hocasıyla, futbolcu, malzemeci, amigosu ve en önemlisi taraftarıyla biz buna inandık . Bu takım Andırın’ın herkes sahiplensin istedik ve öyle de oldu bugün Kahramanmaraş’a gelenler o muhteşem birlikteliğe şahit oldu. Bize çok şey yazıldı çizildi ama hiç cevap vermedik işimize baktık çalıştık çalıştık ve başardık şimdi söz hakkı bizde. Parasız çocuğunuzu sakız almaya gönderemediğiniz bir devirde kuru kahramanlık olmuyor. Tabii sadece para değil yüreğini koydu bu çocuklar sahaya. Evet ben çocuklarımızın gözlerinden öpüyorum ve bize bu mutluluğu yaşattıkları, Andırın ı tarihinde ilk defa 1. Amatör de şampiyon yaptıkları için tebrik ediyorum” dedi. Haber : Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa