Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da Polis Haftası kutlandı
  Andırın’da Polis Haftası kutlandı
 • Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
  Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başladı
  Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başlad
 • Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
  Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
 • İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
  İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
 • Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
  Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
 • OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
  OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
 • SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
  SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
 • Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
  Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
 • Başkan Doğan’dan Teşekkür
  Başkan Doğan’dan Teşekkür
Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçiminde  Cumhur İttifak Adayı Ak Parti’den Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Doğan, mazbatasını aldı. Andırın’da büyük bir oy oranıyla Ak Parti’den Andırın Belediye Başkanı seçilen...
9 Nisan 2019 14:10
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0309 DSC_0342 DSC_0353 DSC_0343 DSC_0360 DSC_0369

31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçiminde  Cumhur İttifak Adayı Ak Parti’den Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Doğan, mazbatasını aldı.

Andırın’da büyük bir oy oranıyla Ak Parti’den Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Doğan’a, belediye başkanlığı mazbatası, Andırın Adliyesinde İlçe Seçim Kurulu Hakimi Çiğdem Özgür tarafından verildi.

Daha sonra Andırın Belediye Başkanlığı binasına geçen Başkan Doğan, mevcut başkan Baki Tezcan’la bir araya geldi.

3 dönemdir Ak Parti’den Andırın Belediye Başkanlığı görevini yürüten Baki Tezcan, güzel bir seçim kampanyası geçirdik.  Halkımız da bizim hizmetlerimize ve başkanımın çalışmalarına çok güzel bir cevap verdi. Andırında hiçbir belediye başkanına nasip olmayan 3 dönem 15 yıldır hizmet verme fırsatı verdiği için halkımıza da teşekkür ediyor, Ahmet başkanımıza başarılar diliyorum dedi

Andırın belediye tarihinde ilk defa 15 yıl belediye başkanlığı yaparak büyük hizmetlere imza atan Baki Tezcan’a teşekkür ediyoruz diyen yeni Başkan Ahmet Doğan burada yaptığı açıklamada şunları söyledi.

“ İnşallah biz de bu tarihten sonra başkanımızın tamamlayamadığı yarım kalan projeleri tamamlamaya çalışacağız. Kendisinden devraldığımız bu hizmet bayrağını daha yükseğe ve İlçemizin ihtiyacı olan halkımızın talep ettiği projeleri hayata geçirmeye çalışacağız.“

31 Mart 2019 seçimlerinde halkımızın, Andırın Belediye Başkanlığına olsun, Büyükşehir Belediye Başkanlığına olsun, gösterdiği büyük teveccüh ve verdikleri oylar her türlü takdire şayandır diyen Doğan şunları kaydetti.

“İnşallah bizde bu güvene layık olmaya çalışacağız. Bu anlamda oylarıyla ve dualarıyla bizleri destekleyen tüm halkımıza ve Başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.”

Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran’da, 3 dönemdir Belediye Başkanlığı yapan Baki Tezcan’a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

Yeni Başkan Ahmet Doğan,  davamızın tabanından gelme kurucu bir abimizdir. Çıkmış olduğu bu yolda Rabbim işlerinde kolaylıklar ve başarılar versin. El birlik vereceğiz, bu ülke için, bu ilçe için Allah rızası için çalışacağız dedi. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa