Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
 • Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri ÇEKYA’yı gezdi
  Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadol
 • Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildi
  Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçil
 • KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURUSU YAPILDI
  KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURU
 • Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği Tarımsal Kalkınma ve Seracılık Kooperatifi açılışı yapıldı
  Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği T
 • GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
  GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmuz Kısa Film ve Senaryo Yarışması
  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmu
 • Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden yapılan açıklama
  Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden y
 • Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
  Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
Başkan Doğan’dan Teşekkür
Başkan Doğan’dan Teşekkür
31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerle Seçimlerinde Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Doğan, bir teşekkür mesajı yayınladı.             Başkan Doğan’ın mesajını aynen yayınlıyoruz        Saygıdeğer ...
9 Nisan 2019 14:01
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası
?

?

31 Mart 2019 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Yerle Seçimlerinde Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Belediye Başkanı seçilen Ahmet Doğan, bir teşekkür mesajı yayınladı.

            Başkan Doğan’ın mesajını aynen yayınlıyoruz       

Saygıdeğer  Hemşehrilerim

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakına, Adalet ve Kalkınma  Partisine, Milliyetçi Hareket Partisine ve şahsıma verdiğiniz  destek ve güvenden dolayı Andırın’da  yaşayan herkese gönülden TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Bu seçim süresince  ziyaret edilmedik ev, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayan  Cumhur İttifakı gönüldaşlarına, parti kadrolarına, gençlik kollarına, kadın kollarına , gönlünü ortaya koyarak  çalışmalara katılan  dostlarıma TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Vatanımızın, milletimizin, şehrimizin geleceğini düşünerek, yapılan her türlü karalama, iftira ve iyi niyetli olamayan söylemlere karşı rekor sayıda oy  vererek; tarafını haktan adaletten  temiz siyasetten ve aydınlık gelecekten yana seçen her bir canımıza TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Bu seçimlerde tercihini bizden yana kullanmayan, fakat bizi tanıdıkça yapacağımız çalışmaları gördükçe, kendilerinden biri olduğumuzu hissederek gelecekte desteklerini vereceğini umduğumuz partili, partisiz yüreği memleket için çarpan, Andırın’ı düşünen herkese TEŞEKKÜR EDİYORUM.

Bu seçimler geleceğimiz için gerçekten önemliydi. Ülke olarak büyümemizi, güçlenmemizi, İslam Alemine önder olmamızı istemeyen içte ve dışta iştahla bekleyen şer odaklarının varlığını biliyorsunuz. Afrika’da yaşayan içecek suya bile hasret insanların, doğuda  ve batıda her türlü baskıya işkenceye maruz bırakılan müslümanların umudu Türkiye’dir. İçimizde ve dışımızda bilerek veya bilmeyerek ülkemiz için kaos planları kuranların ekmeğine yağ sürmeyerek, dizlerine derman  olmayarak birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya gösterdiniz.

Andırın halkı ariftir. Halkımızın sağduyusuna her zaman güveniyorum. Bu ülke birlik ve beraberlik içinde, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’da başımızda olduğu sürece yapılan kötü niyetli planlar suya düşecek, ülke ve millet düşmanlarının hevesleri kursaklarında kalacaktır. Halkımız geleceğine ve liderine sahip çıkmıştır.

Bu seçimler şehrimiz için önemliydi. İlçemizin bir çok sorunu, insanlarımızın karşılanması gereken ihtiyaçları, yaşanılabilir bir şehir olma yolunda yapmamız gereken hizmetler vardır. Büyük Şehir Belediye Başkanlığı ile koordineli olarak çalışmadan bu hizmetlerin yerine getirilmesi mümkün değildir. İnşaallah Kahramanmaraş Büyük.Şehir Belediye Başkanımız, Sayın Hayrettin GÜNGÖR’le birlikte yeni ve kaliteli bir hizmet seferberliği başlayacak, Andırınımız da hak ettiği yatırım ve hizmetleri alacaktır.

Kıymetli Andırınlılar!

Sizler gönlünüzü, yüreğinizi ve gayretlerinizi ortaya koyarak beni ve ekibimi göreve layık gördünüz. Biz de bundan sonra bu güvene, desteğe layık olabilmek için elimizden gelen her şeyi Allahın izniyle yapmaya sizin hizmetkarınız olmaya gayret edeceğiz. Hatamız, yanlışımız, eksiğimiz olursa sizden uyarı ve düzeltici görüşler bekliyoruz. Sizlerin öneri ve görüşleri bizim için çok değerlidir. Çünkü,  yapılan ve yapılmayan işlerden hep beraber etkileniyoruz. Şehrimizi insanımızı düşünen, ard niyet ve kişisel hesap peşinde olamayan herkesle çalışacağız. Bu şehir hepimizin, her bir Andırınlı bulunduğu mahallede mutlu ve mesut yaşamayı hak ediyor. Bundan sonra bütün Andırın coğrafyası hizmet sahamız, bütün insanlarımız vazgeçilmez değerlerimiz olacaktır.

Seçim süresince bilerek veya bilmeyerek,  kalbini kırdığımız, rahatsız ettiğimiz , davetsiz olarak kapısını çalıp sofrasına konuk olduğumuz herkesten helallik istiyorum. Hakkınızı helal ediniz. Allah sizi başımızdan eksik etmesin. Siz değerli kadirşinas halkımız var olduğu sürece bu memleketimiz ileriye doğru emin adımlarla yol alacaktır.

DESTEĞİNİ ESİRGEMEYEN HERKESE SONSUZ ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM.

 

AHMET DOĞAN

ANDIRIN BELEDİYE BAŞKANI

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa