Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da Polis Haftası kutlandı
  Andırın’da Polis Haftası kutlandı
 • Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
  Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başladı
  Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başlad
 • Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
  Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
 • İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
  İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
 • Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
  Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
 • OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
  OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
 • SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
  SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
 • Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
  Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
 • Başkan Doğan’dan Teşekkür
  Başkan Doğan’dan Teşekkür
Yeni Başkan Doğan’dan ilk açıklama
Yeni Başkan Doğan’dan ilk açıklama
31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre Andırın Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  seçimlerin ardından yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi....
2 Nisan 2019 14:38
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0287

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre Andırın Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  seçimlerin ardından yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi.

“Yaklaşık 3 aydır süren seçim çalışmamızda Andırınımızın her tarafını, 57 mahallesini, mezra ve obalarını gezdik. Hemşehrilerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinledik istişare ettik.

İlçemiz için yapacağımız projelerimizi anlattık. Hamdolsun halkımız büyük bir teveccüh göstererek bizi Andırın belediye başkanlığına layık gördü. Karalama kampanyası yürütenlere tezvirat yapanlara, umut tacirliği yapanlara pirim vermedi. Tevazu samimiyet, hoşgörü ve dürüstlüğü ödüllendirerek Cumhur İttifakına ve şahsımıza büyük bir teveccüh gösterdi. Bu nedenle desteklerini esirgemeyen tüm Andırın halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Seçim çalışmalarımız sürecinde gece -gündüz, kar-kış demeden omuz-omuza çalıştığımız, Cumhur İttifakı Üyelerine, Kahramanmaraş Milletvekillerimize, Ak Parti ve MHP Kahramanmaraş İl Başkanlarına, Andırın Ak Parti ve MHP  İlçe Başkanlarımıza, Teşkilatlarına, Partimizin Gençlik Kollarına, Kadın Kollarına, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız Kadir Kayran ve ekibine,  Belediye Meclisi Üyesi adaylarımıza, Sandık Kurulu Üyelerimize, Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan dost ve akrabalarımıza, gıyabımızda hayır dualarını esirgemeyen herkese, ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ayrıca seçim çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan çalışmalarımızı halkımıza duyuran Andırın Postası Gazetesine, Aksu Tv ye  ve diğer basın mensuplarımıza da teşekkür ederim.

Hedefimiz Andırınımızın çözülemeyen, tamamlanamayan sorunlarını daha önce hazırladığımız projelerimizi hayata geçirmek suretiyle çözmektir. Andırınımız için yeni bir vizyon, heyecan ve gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıkıyoruz. Allah mahcup etmesın

Bu vesileyle bize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Andırın halkına tekrardan teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Andırın Postası

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa