Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
 • Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri ÇEKYA’yı gezdi
  Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadol
 • Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildi
  Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçil
 • KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURUSU YAPILDI
  KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURU
 • Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği Tarımsal Kalkınma ve Seracılık Kooperatifi açılışı yapıldı
  Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği T
 • GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
  GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmuz Kısa Film ve Senaryo Yarışması
  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmu
 • Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden yapılan açıklama
  Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden y
 • Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
  Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
Yeni Başkan Doğan’dan ilk açıklama
Yeni Başkan Doğan’dan ilk açıklama
31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre Andırın Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  seçimlerin ardından yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi....
2 Nisan 2019 14:38
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0287

31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde, resmi olmayan sonuçlara göre Andırın Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkanı Ahmet Doğan,  seçimlerin ardından yaptığı ilk açıklamada şunları söyledi.

“Yaklaşık 3 aydır süren seçim çalışmamızda Andırınımızın her tarafını, 57 mahallesini, mezra ve obalarını gezdik. Hemşehrilerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinledik istişare ettik.

İlçemiz için yapacağımız projelerimizi anlattık. Hamdolsun halkımız büyük bir teveccüh göstererek bizi Andırın belediye başkanlığına layık gördü. Karalama kampanyası yürütenlere tezvirat yapanlara, umut tacirliği yapanlara pirim vermedi. Tevazu samimiyet, hoşgörü ve dürüstlüğü ödüllendirerek Cumhur İttifakına ve şahsımıza büyük bir teveccüh gösterdi. Bu nedenle desteklerini esirgemeyen tüm Andırın halkına sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Seçim çalışmalarımız sürecinde gece -gündüz, kar-kış demeden omuz-omuza çalıştığımız, Cumhur İttifakı Üyelerine, Kahramanmaraş Milletvekillerimize, Ak Parti ve MHP Kahramanmaraş İl Başkanlarına, Andırın Ak Parti ve MHP  İlçe Başkanlarımıza, Teşkilatlarına, Partimizin Gençlik Kollarına, Kadın Kollarına, Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanımız Kadir Kayran ve ekibine,  Belediye Meclisi Üyesi adaylarımıza, Sandık Kurulu Üyelerimize, Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan dost ve akrabalarımıza, gıyabımızda hayır dualarını esirgemeyen herkese, ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Ayrıca seçim çalışmalarımız sırasında bizleri yalnız bırakmayan çalışmalarımızı halkımıza duyuran Andırın Postası Gazetesine, Aksu Tv ye  ve diğer basın mensuplarımıza da teşekkür ederim.

Hedefimiz Andırınımızın çözülemeyen, tamamlanamayan sorunlarını daha önce hazırladığımız projelerimizi hayata geçirmek suretiyle çözmektir. Andırınımız için yeni bir vizyon, heyecan ve gönül belediyeciliği anlayışıyla yola çıkıyoruz. Allah mahcup etmesın

Bu vesileyle bize desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Andırın halkına tekrardan teşekkür ediyor, seçim sonuçlarının ülkemiz, milletimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi. Andırın Postası

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa