Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da Polis Haftası kutlandı
  Andırın’da Polis Haftası kutlandı
 • Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
  Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başladı
  Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başlad
 • Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
  Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
 • İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
  İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
 • Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
  Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
 • OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
  OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
 • SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
  SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
 • Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
  Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
 • Başkan Doğan’dan Teşekkür
  Başkan Doğan’dan Teşekkür
55. kütüphaneler haftası kutlandı
55. kütüphaneler haftası kutlandı
Kütüphaneler Haftası tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de düzenlenen programla kutlandı. Andırın Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İlçe Halk Kütüphanesi tarafından hazırlanan ve kütüphanede düzenlenen etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın...
28 Mart 2019 15:43
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC_0203 DSC_0216 DSC_0221 DSC_0231

 1. Kütüphaneler Haftası tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de düzenlenen programla kutlandı.

Andırın Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İlçe Halk Kütüphanesi tarafından hazırlanan ve kütüphanede düzenlenen etkinlik saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Andırın Kaymakam Emre Dündar, Belediye Başkanı Baki Tezcan, İlçe Jandarma Komutanı J.Teğmen Onur Kaymak, Emniyet Amiri Tahsin Öndeş, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, daire amirleri ve vatandaşların da katıldığı programda, en çok kitap okuyan öğrencilere ödülleri verildi.

Programa konuşmacı olarak katılan hemşehrimiz Araştırmacı-yazar ve şair Celil Çınkır’ın ‘Milli Mücadele Döneminde Andırın ve Andırınlılar’ konulu konuşmasında Andırın’ın tarihi ile ilgili geniş bir sunum yaptı.

Kütüphane etkinlikleri kapsamında ilkokulları arası düzenlenen resim yarışmasında ilçe genelinde dereceye giren öğrencilere  ve 2018-2019 döneminde Şehit Astsubay Ömer Halisdemir İlçe Halk Kütüphanesinde en çok kitap okuyan öğrencilere ödülleri verildi.

Kütüphane üyelerinden en çok kitap okuyan birinci öğrenci Efe Erdemir’e ve İlkokullar arası yapılan resim yarışmasında ilçe geneli dereceye giren  Tufanpaşa İlkokulu öğrencisi Ertuğrul Keleş’e ödülü Andırın Kaymakamı Emre Dündar tarafından verildi.

Kütüphane üyelerinden en çok kitap okuyan ikinci öğrenci Gülsüm Buse Konuş ve Resim yarışmasında dereceye giren Cumhuriyet İlkokulu Reyhan Kaya’ya ödülü Belediye Başkanı Baki Tezcan tarafından verildi.

Yine Kütüphane üyelerinden en çok kitap okuyan üçüncü öğrenci Beyza Coşkun ve resim yarışmasında dereceye giren Darıovası Cumhuriyet İlkokulu Öğrencisi Muhammet Doğan’a ödülü İlçe Jandarma Komutanı J.Teğmen Onur Kaymak tarafından verildi.

Kütüphane üyelerinden en çok kitap okuyan dördüncü öğrenci Hande Cengiz’e Ödülü İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya tarafından verilmesinin ardından, katılımcılara ikram yapıldı. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa