Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da Polis Haftası kutlandı
  Andırın’da Polis Haftası kutlandı
 • Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
  Başkan Doğan’dan Emniyet Amirliğine ziyaret
 • Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başladı
  Büyükşehir Belediye Başkanı Güngör görevine başlad
 • Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
  Yeşildağ Spor adım adım BAL ligine ilerliyor
 • İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
  İYİLİK-DER’den 5 Aileye Yardım
 • Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
  Bilimin Götürdüğü Yere: DOĞAYA GİDİYORLAR
 • OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
  OTİZM ‘E DİKKAT ÇEKTİLER
 • SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
  SU ÜRÜNLERİ AV YASAĞI BAŞLADI
 • Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
  Belediye Başkanı Doğan mazbatasını aldı
 • Başkan Doğan’dan Teşekkür
  Başkan Doğan’dan Teşekkür
Veysi Kaynak’dan İlçemize Ziyaret
Veysi Kaynak’dan İlçemize Ziyaret
Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak 31 Mart yerel seçimler kapsamında  ilçemize gelerek Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Seçim bürosunda partililerle buluştu. Ak Parti Cumhur İttifakı Seçim bürosundaki programa Ak Parti...
19 Mart 2019 15:03
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF2624 DSCF2630 DSCF2656

Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak 31 Mart yerel seçimler kapsamında  ilçemize gelerek Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Seçim bürosunda partililerle buluştu.

Ak Parti Cumhur İttifakı Seçim bürosundaki programa Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan, partililer katıldı.

Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Belediye Başkanı Baki Tezcan ve Ak Parti Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan’ın selamlama konuşmalarının ardından Eski Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’da bir konuşma yaparak şunları söyledi.

“Allah’ın izniyle bizler 31 Mart’a eskisinden daha kuvvetli bir şekilde zaten öyle olmak zorundayız. Türkiye’nin milli manevi değerlerine bağlı, iki ana damarı Milliyetçi Hareket Partisiyle, Ak Parti bir araya geldikten sonra, Allah’ın izniyle daha güçlü çıkmalıyız. Ve Ahmet Doğan kardeşimiz benim il başkanlığımdan onun ilçe başkan yardımcılığından beri tanıştığımız bir kardeşimiz. Ahmet kardeşimiz isteseydi, memleketi hizmetinde değil, kendi mesleğinde çok daha rahat edebilirdi. Ama davası adına, memleketi adına kendisine bu hizmet düştüğünde de Allah ondan razı olsun bu hizmete de varım dedi. Allah’ın izniyle Adalet ve Kalkınma Partisi şimdiye kadar olduğu gibi belediye hizmetlerinde adil, hakkaniyete uygun hizmetleri ve en önemlisi vicdani sorumlulukları yerine getirecektir. Sizlerle beraber olmak hakketen ayrı bir neşe ve güç veriyor. Andırın’ın da partimize, davamıza olan sevgisini, sadakatini biliyorum. 31 Mart seçimlerinin hepimiz için hayırlar getirmesini diliyorum” Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa