Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
  Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
 • MYO’da mezuniyet coşkusu
  MYO’da mezuniyet coşkusu
 • Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar verdi
  Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar ver
 • Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
  Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
 • Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklaması
  Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklamas
 • Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapmadık”
  Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapma
 • Büyükşehir’den iki akülü araba
  Büyükşehir’den iki akülü araba
 • Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
  Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
 • Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı
  Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da ya
 • Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
  Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
Mahir Ünal Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Seçim Ofisinin açılışını yaptı
Mahir Ünal Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Seçim Ofisinin açılışını yaptı
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Andırın’a gelerek Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Seçim Ofisinin açılışını yaptı. Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç  Bilal Debgici, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili...
12 Mart 2019 13:54
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

????????????????????????????????????

DSC_0044 DSC_6050 DSC_6081 DSC_6092 DSC_6118 DSC_6107

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal Andırın’a gelerek Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Seçim Ofisinin açılışını yaptı.

Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç  Bilal Debgici, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve  İl Teşkilat Üyeleriyle birlikte Andırına gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,  Yeni Mahalle Hükümet Caddesi Üzerinde, Andırın Cumhur İttifakı seçim ofisinin açılışında alanı dolduran kalabalığa seslendi.

Türkiye’de 1960’tan 2002’ye kadar 36 hükümet değiştiğini belirten Ünal, şunları belirtti.

“Eskiden hükümetler değişir dertler, sorunlar değişmezdi, sorunlar çözülmezdi. Millet de ‘böyle gelmiş böyle gider’ diye konuşurdu. Ama 2001’de Recep Tayyip Erdoğan çıkıp, AK Parti’nin kuruluş gününde, ‘Artık Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ dediği günden sonra Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmadı. 2002’den itibaren sorunları çözmeye başladık. Bugün Türkiye’de 2002’deki sorunlardan bir tanesi kalmadı, 2003’te, 2004’de 2005’deki sorunlar kalmadı. Elhamdülillah sağlıkta, eğitimde, ulaşımda bütün sorunları çözdük. Bugüne kadar Türkiye’nin sorunlarını çözdük. Yahu ‘şöyle olmuş böyle olmuş’ diyorlar. 17 yıldan bu yana bu kadar sorunu çözen Recep Tayyip Erdoğan ve arkadaşlarının Türkiye’de bundan sonra çözemeyeceği sorun yok. Yeter ki biz birlik olalım, beraber olalım. Kardeşliğimizi ve muhabbetimizi koruyalım. Bizim çözemeyeceğimiz sorun yok.” Devamı sayfa 2’de

Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir, Cumhur İttifakı Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ve Cumhur İttifakı Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan’ın konuşmalarından sonra,  seçim ofisinin açılışı yapıldı.

Ünal Andırın Belediyesi Yeni Hizmet Binasının açılışını yaptı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Cumhur İttifakı Ak Parti Seçim Ofisinin açılışının ardından yapımı tamamlanarak hizmete giren Yeni Belediye Hizmet binasının açılışını yaptı.

Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Belediye Hizmet binası açılışında yaptığı konuşmada, partimizin yaptığı hizmetleri saymakla bitiremeyiz diyerek şunları söyledi.

“Andırın’da 80 yıllık Cumhuriyet tarihinde yenilenmemiş bir tane devlet dairesi kalmamıştır. Buna en son da belediye hizmet binası dahildir. Bu vesileyle Andırın’ımıza gösterdiği ilgi ve yapmış olduğu hizmetten dolayı Genel Başkan Yardımcımıza ve  tüm Vekillerimizle beraber, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.”

Ak Parti Genl Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Amaçlarının Andırın’ı daha da güzelleştirmek olduğunu belirterek şunları söyledi.

“Bizim size hizmetkar olmamıza müsaade edin.  31 Mart’ta Hayrettin Güngör’ü ve Ahmet Doğan kardeşimizi  yüksek oyla seçin ki, onlar Ankara’da Kahramanmaraş için, Andırın için bir şey istediklerinde başları dik ve rahat bir şekilde istesinler. Siz onları ne kadar güçlendirirseniz onlar size o kadar hizmet getirirler bundan emin olun. Önemli olan gönülden gönüle giden yoldur.  Allah gönüllerimizi birleştirsin, kalplerimizi birleştirsin, kardeşliğimizi güçlendirsin. Rabbim bize yardım etsin. Çünkü biz şuna inanıyoruz. Biz vesile oluyoruz, nasip Allah’tandır kardeşlerim. Daha güzel şeyler inşallah Andırın’a nasip olsun.”

Konuşmaların ardından belediye hizmet binasının açılışını yapan Ünal ve beraberindekiler, hizmet binasını gezdiler. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa