Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
  Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
 • MYO’da mezuniyet coşkusu
  MYO’da mezuniyet coşkusu
 • Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar verdi
  Andırın Belediyesi Yeşilova Mahallesinde iftar ver
 • Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
  Aycan “Dışarıya bağımlılığımız azalsın”
 • Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklaması
  Sosyal Güvenlik haftası ile ilgili basın açıklamas
 • Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapmadık”
  Başkan Güngör: “Su ücretine herhangi bir zam yapma
 • Büyükşehir’den iki akülü araba
  Büyükşehir’den iki akülü araba
 • Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
  Engelsiz yılsonu sergisi açıldı
 • Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da yapıldı
  Erasmus projesinin ikinci toplantısı İtalya’da ya
 • Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
  Büyükşehir’den farkındalık eğitimi
Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Doğan : “Bölgemize hizmeti hep birlikte getireceğiz”
Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Adayı Ahmet Doğan : “Bölgemize hizmeti hep birlikte getireceğiz”
Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Doğan seçim çalışmaları kapsamında Altınyayla, Akgümüş ve Torlar  mahallelerini ziyaret etti. Altınyayla mahallesinde ev ziyaretleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Doğan,...
19 Şubat 2019 13:40
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

52474374_116596532771931_2067003309562003456_n ahmet doğan 1 ahmet doğan 2

Ak Parti Andırın Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Ahmet Doğan seçim çalışmaları kapsamında Altınyayla, Akgümüş ve Torlar  mahallelerini ziyaret etti.
Altınyayla mahallesinde ev ziyaretleri ve vatandaşlarla bir araya gelen Doğan, büyük bir sevgi gösterisi ile karşılaştı. Vatandaşların tek tek sorunlarını dinleyen Doğan, “Altınyayla mahallemize şimdiye kadar yapılan hizmetlerin devamı niteliğinde birçok hizmeti getireceğiz, sorunlarınızı biliyoruz, inşallah göreve geldiğimizde ivedilikle bu sorunları çözeceğiz.” dedi.

AKGÜMÜŞ MAHALLESİ’NE ZİYARET

Altınyayla mahallesindeki ziyaretlerinin ardından Akgümüş mahallesine de bir ziyaret gerçekleştiren Doğan, burada da kalabalık bir vatandaş tarafından karşılandı. Ziyaret ettiği yerlerde büyük bir ilgi ile karşılanan Doğan, burada da vatandaşların taleplerini dinledi.
Sorunları birlikte çözeceğiz diyen Doğan, burada yaptığı konuşmasında özetle şunları söyledi. “Tüm mahallelerimize ziyaretlerimiz devam ediyor, bu kapsamda bu günde Akgümüş mahallemizdeyiz, sıkıntılarınızı, sorunlarınızı sizlerin dilinden duymak istiyoruz, onun için buradayız, görüyoruz ki yol ve su ile ilgili sıkıntılar olduğunu gözlemliyoruz, inşallah göreve geldiğimizde ilk işimiz parke tesisimizi kurup tüm mahalle yollarımızı parke ile döşeyeceğiz, akabinde mahallelerimizi Taziye evi ve Mahalle Konağı ile daha da güzelleştireceğiz, bunun alt yapısı hazırlanıyor, ilk işimiz bunlar olacak, siz sorunları söyleyeceksiniz bizler bunu çözeceğiz, daha birçok projemiz var, hep birlikte Gönül Belediyeciliği anlayışı ile hem gönülleri kazanacak, hemde bölgemize hizmet için gayretlerimizi göstereceğiz, İnşallah 31 Mart’ta güçlü bir Belediye ile Güçlü bir hizmeti sizlere ulaştıracağız.” dedi.
Ziyaretlere Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Kadın Kolları, Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis Üyesi Adayları ve çok sayıda partili katıldı. (ANDIRIN POSTASI)

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa