Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
  Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
 • Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
  Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
 • Yaz spor okulları açıldı
  Yaz spor okulları açıldı
 • Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
  Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
 • Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurtardı
  Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurta
 • Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
  Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
 • 20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
  20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
 • Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
  Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
Amatör maçta kart gören oyuncu hakeme saldırdı
Amatör maçta kart gören oyuncu hakeme saldırdı
 Andırın’da, Andırın Yesildağspor ile Ekinözü Cela Belediyespor takımları arasında oynanan 1’inci Amatör Küme maçında kırmızı kart gören konuk takım futbolcusu Ahmet Yetişken, hakeme saldırdı. Andırın Şehir Stadyumu’nda Pazar günü, 1’inci Amatör Küme’de...
22 Ocak 2019 13:26
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF1865 DSCF1864

 Andırın’da, Andırın Yesildağspor ile Ekinözü Cela Belediyespor takımları arasında oynanan 1’inci Amatör Küme maçında kırmızı kart gören konuk takım futbolcusu Ahmet Yetişken, hakeme saldırdı.
Andırın Şehir Stadyumu’nda Pazar günü, 1’inci Amatör Küme’de mücadele eden Andırın Yeşildağspor, Ekinözü Cela Belediyespor karşılaşmasında, maçın 20’nci dakikasına 2-0 mağlup giren Ekinözü Cela Belediyespor oyuncularından Ahmet Yetişken’in müdahalesi sonucu rakip oyuncu yerde kaldı. Maçın orta hakemi Hacı Ahmet Toy, ikinci sarı karttan kırmızı kartı göstererek Ahmet Yetişken’i oyun dışı bıraktı.
Karara sinirlenen Yetişken, hakem hacı Ahmet Toy’a saldırdı. Arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştığı Ahmet Yetişken, Hakem Hacı Ahmet Toy’un boğazını sıkıp tekme attı. Yetişken, hakemin yanından güçlükle uzaklaştırılırken, hakem maçı iptal etti.

Başkan Altan Özer şiddetle kınıyorum

Andırın Yeşildağ Spor Kulübü  Başkanı Altan Özer ise yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Hafta sonu oynamaya çalıştığımız maçta 2-0 öndeyken ve bizim açımızdan zevkli geçen maçta Ekinözü Spor’lu futbolcunun hakeme saldırarak vurmasını şiddetle kınıyorum.

Bu maçta üzülecek o kadar çok şey var ki, 1- Bu maçı oynayabilmek için iki gün boyunca bütün işi gücü bırakıp onca insan kar temizledik. 2- Rakip takım maç yapmak için kilometrelerce yoldan geldi. 3- Maçımızı izlemeye yüzlerce insan geldi. 4- Hükmen yenik sayılırsa muhtemelen Ekinözü küme düşürülecek. 5- En önemlisi Ekinözülü futbolcu bir sürü gence bu davranışıyla kötü örnek oldu.

Şimdi bütün bunlar tek bir kişinin sorumsuz davranışından kaynaklanacak. Futbolun takım oyunu olduğunu ve bu yaptığı davranışla takım arkadaşlarını sattığını ve bu hareketi aynı oyuncunun geçen yılda yapıp 13 maç ceza aldığını düşünürsek, böyle oyunculara takımda yer verilmemesi gerektiğini düşünüyorum” dedi. Haber : Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa