Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
  Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
 • Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
  Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
 • Yaz spor okulları açıldı
  Yaz spor okulları açıldı
 • Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
  Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
 • Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurtardı
  Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurta
 • Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
  Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
 • 20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
  20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
 • Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
  Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı Ahmet DOĞAN oldu
Ak Parti’nin Belediye Başkan Adayı Ahmet DOĞAN oldu
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı olarak Ahmet Doğan açıklandı. Cumhur İttifakı Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan Adayları tanıtım programı, Ak Parti Genel...
15 Ocak 2019 14:11
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

49900552_659908684424360_5520039019909480448_n - Kopya DSCF1772 DSCF1775 DSCF1801 DSCF1784 DSCF1822 DSCF1808 DSCF1821

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Yerel seçimlerde Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı olarak Ahmet Doğan açıklandı.

Cumhur İttifakı Kahramanmaraş İlçe Belediye Başkan Adayları tanıtım programı, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Ömer Çelik’in katılımıyla, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan adaylık başvurularının açıklanmasının ardından çalışmalarına hızlı bir şekilde başladı.

Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından ilçe başkanlığında vatandaşlarla bir araya gelen İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran ve Andırın Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan açıklamalarda bulundu.

Öncelikle 31 Mart yerel seçimlerinin, ülkemize, vatanımıza, milletimize, ilimize, ilçemize hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyor, bu geniş katılımda bulunan hemşehrilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum diyen Dalkıran şunları söyledi.

“Malum bu süreç başladı, aday adaylık sürecimiz bitti adayımız belirlendi. Bende Ahmet bey’i bu vesileyle hayırlı çalışmalarla ülkemize, ilçemize, hayırlı hizmetler edeceklerinden hiçbir kuşkumuz, şüphemiz yoktur. Tekrardan kendilerine hayırlı olsun diyorum bu bayrak yarışıdır. Mevcut başkanımız Sayın Baki Tezcan’a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu davada sen ben olmadan birlik ve beraberlik ruhu içerisinde eş dost’un dava kitlesinin ve birlik beraberliğin bütün olacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Yapacağımız çalışmalar neticesinde bu gün itibari ile  STK ziyaretlerimize başlamış bulunmaktayız.”

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan, Andırın Belediye Başkan Adayı gösterilmem nedeniyle başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti Merkez Teşkilatına, Kahramanmaraş İl Başkanlığına, Milletvekillerimize, Andırın İlçe Başkanlığımıza,, bütün teşkilat mensuplarımıza ve dualarıyla, iyi niyet dilekleriyle bizleri destekleyen tüm Andırın halkına teşekkür ediyorum dedi.

Bilindiği gibi 15 yıldan bu yana Andırın’da Ak Parti Belediyeciliği iş başındadır. Bu sebeple Sayın Baki Tezcan’a 15 yıldan beri yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz diyen Doğan, şunları belirtti.

”İnşallah halkımız teveccüh gösterip de 31 Mart’ta bizleri Belediye Başkanı olarak seçtiği taktirde mevcut Belediye Başkanımız Baki bey’in başlattığı hizmetleri devam ettirmekle beraber bir adım daha ileriye götürmeye çalışacağız. Halkımızın talep ettiği yatırımları hizmetleri öncelikle yapmaya çalışacağız. Alt yapı üst yapı hizmetleri dışında daha öncede belirttiğimiz gibi sosyal, kültürel, imar, çevre ve kırsal kalkınma alanlarında da hizmetler üretmeye çalışacağız.

Tek amacımız Andırın halkının hayat seviyesini, refah seviyesini daha yukarıya taşımak yükseltmektir. Bu vesileyle bütün Andırın halkına selamlarımı saygılarımı sunuyorum. Ve bu seçim sürecinde herkesin desteğini bekliyorum” dedi.

MHP İLÇE TEŞKİLATINA ZİYARET

Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Millyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığını ziyaret ettiler.

MHP İlçe Başkanı İbrahim Miral ve Yönetim Kurulu Üyeleri  ile bir araya gelen teşkilat mensupları Cumhur ittifakı konusunda birliktelik mesajları verdiler.

MHP İlçe Başkanı İbrahim Miral burada yaptığı açıklamada, Cumhur ittifakı konusunda ilçemize verilen görevi elimizden geldiğince, çabamızın yettiğince, Yönetim Kurulumuzla beraber ilçemizin belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan’ı belediye başkanı yapma gayretinde her türlü çabamızı sarfedeceğiz, kendisine çıktığı bu yolda muvaffakiyetler diliyorum dedi.

Büyük Birlik Partisi Andırın İlçe Başkanı Menderes Gürbüz’ün de katıldığı programda bir konuşma yapan Gürbüz, Andırın Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Doğan’ı tebrik ediyor, birlik ve beraberlik içerisinde bu seçimlerin sürmesini ve 31 Mart 2019’da yapılacak seçimlerin Andırınımıza hayırlar getirmesini temenni eder, kendisine de başarılar dilerim dedi.

Ak Parti Andırın Belediye Başkan Adayı Ahmet Doğan ise, Cumhurbaşkanımız  Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Sayın Devlet Bahçelinin siyasi görüşleri bir tarafa bırakarak, ülke menfaatleri konusunda bir araya geldikleri gibi biz de inşallah Andırında bu birlikteliği ülkemizin bekası, milletimizin geleceği açısından el ele vererek hep birlikte sağlayacağız dedi.

Ahmet Doğan’ın özgeçmişi

1971 yılında Andırın’da doğdu. İlkokulu Andırın’da, Ortaokul ve Liseyi Adana İmam Hatip Lisesinde okudu. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1992 yılında mezun oldu. 1994 yılında kısa dönem askerlik görevini yaptıktan sonra, 1995/2013 yılları arasında Andırın’da serbest Avukatlık yaptı. 2005-2008 yılları arasında Ak Parti Andırın İlçe Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. 2007 yılında yapılan seçimlerde Ak Parti Milletvekili Aday Adayı oldu. Kahramanmaraş’ta düzenlenen Ak Parti Yerel Yönetimler  Siyaset Akademisine katılarak sertifika aldı. 2014 yılında Avukatlık mesleğinden hakimlik mesleğine geçerek, Diyarbakır Adliyesinde 3 yıl çalıştı. Haziran 2017 tarihinden Kasım 2018 tarihine kadar Osmaniye Adliyesinde Hakim olarak görev yaptı. Evli ve 3 çocuk babası. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa