Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
  Kuşaktan kuşağa kilim dokumacılığı yapıyorlar
 • Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
  Kuzey mahallelerin GSM şebeke sorunu çözülüyor
 • Yaz spor okulları açıldı
  Yaz spor okulları açıldı
 • Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
  Şampiyon güreşçilerden Başkan Güngör’e ziyaret
 • Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurtardı
  Yavru yaban domuzunu düştüğü kuyudan itfaiye kurta
 • Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
  Kayalıkta mahsur kalan keçiler kurtarıldı
 • 20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
  20 yıl hapis cezasıyla aranan şüpheli yakalandı
 • Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
  Andırın’lı Güreşçilerin Büyük Başarısı
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Güngör, Andırın’ı ziyaret etti
Ak Parti Belediye Başkan Adayı Güngör, Andırın’ı ziyaret etti
Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, beraberinde Kahramanmaraş Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı ile birlikte seçim çalışmaları öncesinde...
8 Ocak 2019 14:50
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF1517 DSCF1529 DSCF1533 DSCF1541 DSCF1564 DSCF1669 DSCF1685

Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, beraberinde Kahramanmaraş Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı ile birlikte seçim çalışmaları öncesinde istişare ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Adayı Güngör ve Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı ziyaretleri kapsamında Andırın’a gelerek  ilk olarak Ak Parti Andırın İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, burada Andırın Belediye Başkan Aday Adayları ile tanışma sohbeti yaptılar.

Daha sonra Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Kahramanmaraş Ak Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Şerife Sarı, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdul Samet Demirci, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Başkan Aday Adayları ile birlikte  Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’ı belediye makamında ziyaret ettiler.

Başkan Tezcan ile bir süre sohbet eden Güngör ilçenin çalışmaları hakkında  bilgiler aldı. Daha sonra Güngör ve beraberindekiler Esnaf Sanatkarlar Odası, Esnaf Kefalet Kooperatifini ve Andırın Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek burada da oda üyeleriyle bir süre sohbet etti.

Esnaf ziyaretlerinde de bulunan Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ve beraberindekiler, minareli asma köprüyü de ziyaret ederek Başkan Tezcan’dan  köprü hakkında bilgiler aldılar.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Güngör Andırın ziyaretini değerlendirerek şunları söyledi. “Bugün Andırın’a geldik, gerçekten Andırın’ın yazın yeşili kışın karı mükemmel bir tabiatı var çok güzel. Andırın teşkilatımızı ziyaret ettik, belediyemizi ziyaret ettik, şuanda da Andırın Belediye Başkanımız Baki Tezcan’ın önderliğinde yapılan köprüdeyiz. Gerçekten  Ankara’ya geldi bir kaç defa anlattı kafamızda bir şey canlanmıştı ama bizzat gelip görünce ne kadar mükemmel bir iş olduğunu yeni gördük. Kendisini tebrik ediyorum. Bir defa düşünce olarak çok güzel yani bir projeyi ortaya çıkarmak bir fikirle ufukla ortaya çıkıyor, bu projeyi tasarladığı için öncelikle kendisine teşekkür ediyorum. İkincisi projeyi tasarlamak önemli ama yenilikçi bir proje özellikle Andırın ölçeğinde düşündüğümüzde gerçekten çok güzel düşünülmüş  bir proje çok yenilikçi bir proje bir diğeri de amatör olarak yapılıp profesyonel bir sonuç alınan bir proje o yönüyle de sayın başkanımızı kutluyorum ekibini kutluyorum. Gerçekten deminde ifade ettiğim gibi ölçeğine göre düşünülmüş yapılmış tamamen belediye imkanlarıyla tamamen amatörce ama profesyonelce de bir ürün ortaya konmuş bir kez daha Baki başkanı ve ekibini tebrik ediyorum.

Andırın’a çok farklı bir zenginlik kazandırmış öyle tahmin ediyorum ki, civardan, ülkenin bir çok yerinden, Türkiye’mizin bir çok yerinden hatta yurt dışından da buranın ilgiyle takip edildiğini biliyorum kendisine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici ise Andırın ziyaretinin çok sıcak ve samimi bir ortamda geçtiğini söyledi.  Haber : Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa