Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
  Kaymakam Dündar’dan Jandarma’ya ziyaret
 • ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
  ANDIRIN BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRDI
 • Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencileri ÇEKYA’yı gezdi
  Andırın Şehit Mustafa Gökçeli Çok Programlı Anadol
 • Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçildi
  Başkan Güngör Tarihi Kentler Birliği Başkanı seçil
 • KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURUSU YAPILDI
  KAHRAMANMARAŞ’TA 60 MİLYON LİRALIK YATIRIM BAŞVURU
 • Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği Tarımsal Kalkınma ve Seracılık Kooperatifi açılışı yapıldı
  Kahramanmaraş Türkoğlu ilçesi Kadıoğlu Çiftliği T
 • GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
  GÖKSUN’DA ÇİFTÇİ KURSLARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR
 • Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmuz Kısa Film ve Senaryo Yarışması
  Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından 15 Temmu
 • Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden yapılan açıklama
  Kahramanmaraş Milletvekilleri İletişim Ofisinden y
 • Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
  Andırın’da kanser tarama birimi kuruldu
Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’a “Şehir Yönetiminde Mükemmellik” ve “Yılın Şehir Yöneticisi” ödülü
Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’a “Şehir Yönetiminde Mükemmellik” ve “Yılın Şehir Yöneticisi” ödülü
  Andırın’da yaptığı  360 metre uzunluğundaki  “Minareli Asma Köprü“ ile Türkiye’nin ve Dünyanın ilgisini çeken Başkan Tezcan, şimdi de İngiltere-Oxford Global Clup Of Leaders Analitik Merkezi’nin dikkatini çekti. Analitik Merkezi...
2 Ekim 2018 15:09
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

tezcan 39979671_2234965246544969_4680538291257212928_o IMG-20180926-WA0022

 

Andırın’da yaptığı  360 metre uzunluğundaki  “Minareli Asma Köprü“ ile Türkiye’nin ve Dünyanın ilgisini çeken Başkan Tezcan, şimdi de İngiltere-Oxford Global Clup Of Leaders Analitik Merkezi’nin dikkatini çekti. Analitik Merkezi Tezcan’ı “Sehrinin imajını ve Turizm potansiyelinin  yükselmesine yardımcı olan Başkan olarak  Cannes`deki ödül törenine davet ettiğini belirtti.`

Geçtiğimiz aylarda faliyete geçerek Türkiye’den ve  Avrupa’dan ziyaretçi akınına uğrayan Andırın Minareli Asma Köprü Dünyanın dev Organizasyonlarından; Global Clup Of Leaders Analitik Merkezinin (Glabol Liderler Kulübü) ilgi alanına girdi. Kulüp Andırın Belediye Başkanını, Şehrin dinamik ilerlemesine, yatırım ve turist potansiyeli ile   imajının yükselmesine yardımcı olan adaylardan biri olarak seçildiğini belirtti.

Projesi ve uygulaması bizzat Belediye Başkanı Baki Tezcan ve belediye işçileriyle tamamlanarak 300 bin TL’ye mal edilen Minareli Asma köprü Türkiye gündemine otururken, akranı olduğu Tayland’taki  2 milyar dolara mal olan parktaki Köprü ile eşleştirilmesi  gözleri Andırın’a çevirdi.          Geçtiğimiz aylarda açılan ve ülkenin dört bir tarafı ile Avrupa’dan da ziyaretçi akınına uğrayan köprü şimdi de dünyanın en iyi projeleri arasında gösterildi.

İngiltere-Oxford Glabol Liderler Kulübü  Cannes’de   düzenlenecek ödül törenine Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan’ın katılması için davetiye gönderdi.

Global Liderler Kulübü Genel Sekterliğinden gelen davet yazısında;

Başkan Tezcan’a  şehir yönetiminde mükemmellik ve yılın şehir yöneticisi olarak  seçtiklerini belirterek ödül için Fransa Cannes’e  davet etti.

5-6 Ekim tarihleri arasında Cannes’de düzenlenecek festival davetiyesinde Özetle  şu ifadeler kullanıldı; “Global Clup Of Leaders Analitik Merkezleri (Oxford, İngiltere) 2017-2018 yıllarında düzenlenen dünya seyahat destinasyonlarının  Turizm ve Rekreasyon fırsatları araştırmasının sonucunda Global Liderler Kulübü: “Gelecek Vadeden Dünya Şehirlerini” ve bölgelerini  desteklemek için özel bir girişime sahiptir.

Bölgenizin, dinamik ilerlemesine, yatırım ve turist potansiyelinin ve  imajının yükselmesine yardımcı olan aday olarak seçildiniz.

Gelen Davet Yazısında Özetle:     “Sayın Baki Tezcan;  5-6 Ekim’de Fransa-Cannes de Uluslararası Avrupa Ödülleri Gecesinde yer almak üzere;

Yüksek Performans ve Etkinlik, Vizyon ve Liderlik,İnovasyon, Yaratıcılık, Profesyonellik ve Olağanüstü Yönetim Becerileri Gösteren gelişmekte olan şehrin Belediye Başkanı olarak sizleri davet etmekten mutluluk duyuyoruz. “ dedi.

Ayrıca;  Çağdaş dünyaya ‘İlham veren Başarı Öykülerinizi, şehir inisiyatiflerinizi ve yatırım projelerinizi festivalde sunabilirsiniz denildi. Avrupa Ödülleri Gecesi, Festivalin özel ödülleriyle Siyasi, Ticari, Bilimsel ve kültür Seçkinlerinin En İyi Temsilcilerini Onurlandırmaya Adamıştır. denilerek

Belediyenizin etkin şehir yönetimini, şehir altyapısının iyileştirilmesini ve çekiciliğini artırmanın yanı sıra, potansiyel yatırımcıların ve uluslararası iş çevrelerinin dikkatini çekmek için Glabol Liderler Kulübü; Belediyenizi kişisel olarak şehirdeki Prestijli Uluslararası ödüller kategorisinde aday göstermiş ve idare yönetim alanlarında da Şehir Yönetiminde Mükemmellik ve Yılın Şehir Yöneticisi olarak ta sizi aday göstermiştir.

Bu otorite festivaline katılmanın ve yüksek Avrupa ödülü almanın şehir statünüzde yükseleceğinden ve perspektif belediyeler, bölgeler, uluslararası seyahat organizasyonları ve dernekler ile işbirliği konusunda geniş fırsatlar doğuracağından eminiz. Sizi etkinlik katılımcıları arasında görmekten mutluluk duyacağız ve gelecekteki şehir tanıtımı ve gelişi için faydalı bulacağınızı umuyoruz” denildi.  Andırın Postası

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa