Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da yaklaşık 6 bin öğrenci ders başı yaptı
  Andırın’da yaklaşık 6 bin öğrenci ders başı yaptı
 • Kaymakam Koç’a, veda yemeği düzenlendi
  Kaymakam Koç’a, veda yemeği düzenlendi
 • İlçe Emniyet amirliğinden broşür dağıtımı
  İlçe Emniyet amirliğinden broşür dağıtımı
 • İlçe Jandarma Trafikten servis şoförlerine sıkı denetim
  İlçe Jandarma Trafikten servis şoförlerine sıkı de
 • Başkan Tezcan Eğitim Camiasının Eğitim Öğretim Yılını Kutladı
  Başkan Tezcan Eğitim Camiasının Eğitim Öğretim Yıl
 • İngiltere’de yaşayan hemşehrimiz Dil eğitimi için Andırın’lı gençleri bilgilendirdi
  İngiltere’de yaşayan hemşehrimiz Dil eğitimi için
 • Halk Eğitiminden hazırlık Kursları
  Halk Eğitiminden hazırlık Kursları
 • Yaralı bulduğu kuşu belediyeye teslim etti
  Yaralı bulduğu kuşu belediyeye teslim etti
 • Polis Memuru Bayram Çiçek Şehit Oldu
  Polis Memuru Bayram Çiçek Şehit Oldu
 • Aksu Tv Andırın’da çekim yaptı
  Aksu Tv Andırın’da çekim yaptı
Andırın’da Yaz Spor Okulu açıldı
Andırın’da Yaz Spor Okulu açıldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yaz spor okulu Andırın’da açıldı. Andırın’da 3 branşta 260 öğrencinin eğitim göreceği yaz spor okulu için Andırın...
3 Temmuz 2018 13:35
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF0557 DSCF0532 DSCF0514 DSCF0543 DSCF0534 DSCF0548 DSCF0508

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yaz spor okulu Andırın’da açıldı.

Andırın’da 3 branşta 260 öğrencinin eğitim göreceği yaz spor okulu için Andırın Spor Salonunda açılış töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Kaymakamı Haluk Koç yaptığı konuşmada şunları söyledi. ” İnsan yalnızca eğitimden bilgiden ibaret değil, şimdi sizler okullarınızda bilgiyi öğrendiniz zihin eğitimini aldınız ve şuan faaliyete başlayacağınız beden eğitimini de eklediğiniz taktirde iyi şeyler getireceğinizi düşünüyorum. Ben bu anlamda desteklerini esirgemeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine, aramızda bulunan daire başkanımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüze, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum diyerek, buradaki kursların hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakcı’da bir konuşma yaparak şunları belirtti. “Gençlik Hizmetleri Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimizle ortaklaşa yapmış olduğumuz Yaz Spor Okulu şenliğini bugün başlatıyoruz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizle ve Spor İl Müdürlüğümüzle yapmış olduğumuz etkinliklerle hem amatör branşta hem profesyonel branşta ülkemize yakışır seviyeye de gelmemiz gerekiyor. Onun için öğrencilerimizi, çocuklarımızı burda teşvik etmemiz hatta ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hayatın içerisinde de sporu terk etmememiz gerekiyor, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız adına, kendilerinin selamlarını getirdik sizlere.  Sevgili öğrencilerimize de bu şenliklere katıldıkları için onları da tebrik ediyorum. İnşallah güzel bir yaz spor okulu geçirirler” dedi.

Konuşmaların ardından yaz spor okuluna kayıt yaptıran yaklaşık 260 öğrenciye çeşitli spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı. Haber Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa