Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız
  Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız
 • KMBGC’DEN MAHİR ÜNAL’A ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ
  KMBGC’DEN MAHİR ÜNAL’A ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ
 • AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DURAN PEKSOY
  AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DURAN
 • İSKENDER ZENGİN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
  İSKENDER ZENGİN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
 • Ahmet Sinan Gökşen Andırın Belediye Başkan Aday Adayı
  Ahmet Sinan Gökşen Andırın Belediye Başkan Aday Ad
 • İÇİNİZDEN BİRİ. .. AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MEHMET GELİR 7/24 SAHADA
  İÇİNİZDEN BİRİ. .. AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKA
 • PROJELERİ VEKİLLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
  PROJELERİ VEKİLLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
 • HEMŞEHRİMİZ MURAT TAŞKIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP ) DEN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU. .
  HEMŞEHRİMİZ MURAT TAŞKIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİS
 • AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI 14 OLDU
  AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI 14 OL
 • CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi
  CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi
Andırın’da Yaz Spor Okulu açıldı
Andırın’da Yaz Spor Okulu açıldı
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yaz spor okulu Andırın’da açıldı. Andırın’da 3 branşta 260 öğrencinin eğitim göreceği yaz spor okulu için Andırın...
3 Temmuz 2018 13:35
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSCF0557 DSCF0532 DSCF0514 DSCF0543 DSCF0534 DSCF0548 DSCF0508

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenlenen yaz spor okulu Andırın’da açıldı.

Andırın’da 3 branşta 260 öğrencinin eğitim göreceği yaz spor okulu için Andırın Spor Salonunda açılış töreni düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İlçe Kaymakamı Haluk Koç yaptığı konuşmada şunları söyledi. ” İnsan yalnızca eğitimden bilgiden ibaret değil, şimdi sizler okullarınızda bilgiyi öğrendiniz zihin eğitimini aldınız ve şuan faaliyete başlayacağınız beden eğitimini de eklediğiniz taktirde iyi şeyler getireceğinizi düşünüyorum. Ben bu anlamda desteklerini esirgemeyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesine, aramızda bulunan daire başkanımıza, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüze, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum diyerek, buradaki kursların hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Cevdet Kabakcı’da bir konuşma yaparak şunları belirtti. “Gençlik Hizmetleri Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimizle ortaklaşa yapmış olduğumuz Yaz Spor Okulu şenliğini bugün başlatıyoruz. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizle ve Spor İl Müdürlüğümüzle yapmış olduğumuz etkinliklerle hem amatör branşta hem profesyonel branşta ülkemize yakışır seviyeye de gelmemiz gerekiyor. Onun için öğrencilerimizi, çocuklarımızı burda teşvik etmemiz hatta ilkokul, ortaokul, lise ve üniversite hayatın içerisinde de sporu terk etmememiz gerekiyor, organizasyonda emeği geçen tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız adına, kendilerinin selamlarını getirdik sizlere.  Sevgili öğrencilerimize de bu şenliklere katıldıkları için onları da tebrik ediyorum. İnşallah güzel bir yaz spor okulu geçirirler” dedi.

Konuşmaların ardından yaz spor okuluna kayıt yaptıran yaklaşık 260 öğrenciye çeşitli spor malzemelerinin dağıtımı yapıldı. Haber Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa