Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da yaklaşık 6 bin öğrenci ders başı yaptı
  Andırın’da yaklaşık 6 bin öğrenci ders başı yaptı
 • Kaymakam Koç’a, veda yemeği düzenlendi
  Kaymakam Koç’a, veda yemeği düzenlendi
 • İlçe Emniyet amirliğinden broşür dağıtımı
  İlçe Emniyet amirliğinden broşür dağıtımı
 • İlçe Jandarma Trafikten servis şoförlerine sıkı denetim
  İlçe Jandarma Trafikten servis şoförlerine sıkı de
 • Başkan Tezcan Eğitim Camiasının Eğitim Öğretim Yılını Kutladı
  Başkan Tezcan Eğitim Camiasının Eğitim Öğretim Yıl
 • İngiltere’de yaşayan hemşehrimiz Dil eğitimi için Andırın’lı gençleri bilgilendirdi
  İngiltere’de yaşayan hemşehrimiz Dil eğitimi için
 • Halk Eğitiminden hazırlık Kursları
  Halk Eğitiminden hazırlık Kursları
 • Yaralı bulduğu kuşu belediyeye teslim etti
  Yaralı bulduğu kuşu belediyeye teslim etti
 • Polis Memuru Bayram Çiçek Şehit Oldu
  Polis Memuru Bayram Çiçek Şehit Oldu
 • Aksu Tv Andırın’da çekim yaptı
  Aksu Tv Andırın’da çekim yaptı
GENÇLİK VE SPOR MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDI
GENÇLİK VE SPOR MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDI
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve çok sayıda partili Andırın’da Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin organize ettiği...
12 Haziran 2018 12:12
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

erkoç-1 erkoç erkoç-2 erkoç-3 erkoç-4 erkoç-5

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve çok sayıda partili Andırın’da Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin organize ettiği İftar proğramına katıldı.

Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran ve partililerin mahalle gezileri kapsamında Torlar, Gökgedik, Emirler mahallelerini gezerek halkla buluşan partililer vatandaşların sorunlarını dinlediler.

 

ANDIRIN’A GENÇLİK MERKEZİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemiz Kışla Bahçesinin alt kısmına modern bir şekilde yapılan Gençlik ve Spor Merkezinin açılışı yapıldı.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran ve partliler tarafından açılışı yapılan Gençlik Merkezi Hizmete girdi.

Gençlik Merkezinin Andırın İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum diyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, toplamda 1.000 M2 alan üzerine inşa ettiğimiz  ve içerisinde Türk hamamı, buhar odası, fitness (spor) salonu, kafeterya, giyinme odaları ve teras kattan oluşan  Andırın Gençlik ve Spor Merkezimizde gençlerimiz spor yapma imkanı bulacaklar ve hoşça vakit geçirebilecekler diyerek ilçemize hayırlı olsun dedi.

İFTARDA HALKLA BULUŞMA

Milletvekili adayı  Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve beraberindekiler daha sonra Andırın Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinin birlikte organize ettiği İftar proğramına katıldılar, kurulan iftar sofralarını tek tek gezen Öçal ve Erkoç, misafirlere hoş geldiniz diyerek, afiyet olsun dileklerinde bulundular.

İftarda bir konuşma yapan Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan,, “Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaptığımız bu iftar organizasyonuna katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin daimi olmasını diliyorum” dedi.

Andırın Kaymakamı Haluk Koç, Milliyetçi Hareket Partisi Andırın İlçe Başkanı Ali Adnan Arslantaş ve yaklaşık 1000 kişinin katıldığı iftar yemeğinin sonunda  Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin ilçede yapılan yatırımlar ve hizmetlerini anlatan birde sinevizyon gösterisi yapıldı.

İftar sonrasında da devam eden esnaf gezilerinin  ardından Gazetemize de ziyarette bulunan Milletvekili Adayı  Öçal ve Başkan Erkoç, İkindiyazıları edebiyat dergimizin hakkında gazetemiz sahibi İskender Zengin’den de bilgiler almasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Seçim bürosunu da ziyaret ettiler.  Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa