Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız
  Büyükşehirle el ele Andırın için çalışacağız
 • KMBGC’DEN MAHİR ÜNAL’A ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ
  KMBGC’DEN MAHİR ÜNAL’A ‘TEŞEKKÜR’ ZİYARETİ
 • AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DURAN PEKSOY
  AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI DURAN
 • İSKENDER ZENGİN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
  İSKENDER ZENGİN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI
 • Ahmet Sinan Gökşen Andırın Belediye Başkan Aday Adayı
  Ahmet Sinan Gökşen Andırın Belediye Başkan Aday Ad
 • İÇİNİZDEN BİRİ. .. AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI MEHMET GELİR 7/24 SAHADA
  İÇİNİZDEN BİRİ. .. AK PARTİ ANDIRIN BELEDİYE BAŞKA
 • PROJELERİ VEKİLLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
  PROJELERİ VEKİLLERİN DİKKATİNİ ÇEKTİ
 • HEMŞEHRİMİZ MURAT TAŞKIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ (MHP ) DEN ANDIRIN BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI OLDU. .
  HEMŞEHRİMİZ MURAT TAŞKIN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİS
 • AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI 14 OLDU
  AK PARTİ’DE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI 14 OL
 • CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi
  CHP’de Belediye Başkan Adayları Belirlendi
GENÇLİK VE SPOR MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDI
GENÇLİK VE SPOR MERKEZİNİN AÇILIŞI YAPILDI
AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve çok sayıda partili Andırın’da Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin organize ettiği...
12 Haziran 2018 12:12
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

erkoç-1 erkoç erkoç-2 erkoç-3 erkoç-4 erkoç-5

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları ve çok sayıda partili Andırın’da Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin organize ettiği İftar proğramına katıldı.

Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran ve partililerin mahalle gezileri kapsamında Torlar, Gökgedik, Emirler mahallelerini gezerek halkla buluşan partililer vatandaşların sorunlarını dinlediler.

 

ANDIRIN’A GENÇLİK MERKEZİ

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından İlçemiz Kışla Bahçesinin alt kısmına modern bir şekilde yapılan Gençlik ve Spor Merkezinin açılışı yapıldı.

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Habibe Öçal, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti Andırın İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran ve partliler tarafından açılışı yapılan Gençlik Merkezi Hizmete girdi.

Gençlik Merkezinin Andırın İlçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum diyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, toplamda 1.000 M2 alan üzerine inşa ettiğimiz  ve içerisinde Türk hamamı, buhar odası, fitness (spor) salonu, kafeterya, giyinme odaları ve teras kattan oluşan  Andırın Gençlik ve Spor Merkezimizde gençlerimiz spor yapma imkanı bulacaklar ve hoşça vakit geçirebilecekler diyerek ilçemize hayırlı olsun dedi.

İFTARDA HALKLA BULUŞMA

Milletvekili adayı  Habibe Öçal, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ve beraberindekiler daha sonra Andırın Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesinin birlikte organize ettiği İftar proğramına katıldılar, kurulan iftar sofralarını tek tek gezen Öçal ve Erkoç, misafirlere hoş geldiniz diyerek, afiyet olsun dileklerinde bulundular.

İftarda bir konuşma yapan Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan,, “Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yaptığımız bu iftar organizasyonuna katılan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimizin daimi olmasını diliyorum” dedi.

Andırın Kaymakamı Haluk Koç, Milliyetçi Hareket Partisi Andırın İlçe Başkanı Ali Adnan Arslantaş ve yaklaşık 1000 kişinin katıldığı iftar yemeğinin sonunda  Büyükşehir Belediyesi ve Andırın Belediyesinin ilçede yapılan yatırımlar ve hizmetlerini anlatan birde sinevizyon gösterisi yapıldı.

İftar sonrasında da devam eden esnaf gezilerinin  ardından Gazetemize de ziyarette bulunan Milletvekili Adayı  Öçal ve Başkan Erkoç, İkindiyazıları edebiyat dergimizin hakkında gazetemiz sahibi İskender Zengin’den de bilgiler almasının ardından Milliyetçi Hareket Partisi Seçim bürosunu da ziyaret ettiler.  Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa