Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • El Koyulan Arazi, Köylülere Ceviz Bahçesi Olarak verildi
  El Koyulan Arazi, Köylülere Ceviz Bahçesi Olarak v
 • Andırın’da satranç kursuna katılan çocuklara madalya verildi
  Andırın’da satranç kursuna katılan çocuklara madal
 • Kaymakam Haluk Koç’un Kurban Bayramı mesajı
  Kaymakam Haluk Koç’un Kurban Bayramı mesajı
 • Milletvekili Özdemir’in Andırın ziyareti
  Milletvekili Özdemir’in Andırın ziyareti
 • Şantiye görünümlü ev görenleri şaşırtıyor
  Şantiye görünümlü ev görenleri şaşırtıyor
 • Diyanet Vakfına Kurban Bağışı
  Diyanet Vakfına Kurban Bağışı
 • Andırın Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Başkanlığı Ödüllü atıcılık yarışması
  Andırın Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü Başkanlığ
 • Bayramlaşma merasimi saat: 14:00’de
  Bayramlaşma merasimi saat: 14:00’de
 • Kurbanlık fiyatları açıklandı
  Kurbanlık fiyatları açıklandı
 • Andırın’da trafik kazası: 3 yaralı
  Andırın’da trafik kazası: 3 yaralı
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan Andırın’da
MHP Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan Andırın’da
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan, geçtiğimiz hafta içerisinde Andırın’a gelerek Partililerle buluştu. Andırın Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Salonunda partililerle bir araya MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adaylarını tanıtan...
15 Mayıs 2018 14:56
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC00568 DSC_3217

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sefer Aycan, geçtiğimiz hafta içerisinde Andırın’a gelerek Partililerle buluştu.

Andırın Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Salonunda partililerle bir araya MHP Kahramanmaraş Milletvekili aday adaylarını tanıtan Aycan, yaptığı konuşmada, son 15 Temmuz olaylarından sonra ülkemizin çok ciddi badireler atlattığı tamamen bir ablukaya alındığı, hem içten hem dıştan saldırılara maruz kaldığını hep birlikte gördük dedi.

7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerini birlikte geçirdik. O seçim süreçlerinden sonra özellikle partimiz içerisinde de bir takım manipülasyonlar olmaya çalışıldı. Maalesef bizden görünen içimize sızmış, bazı kişiler birilerinin yönlendirmesiyle birilerinin müdahalesiyle gönderilmiş olan bu kişilerin partimize karşı başlattığı hareket sonrasında bir takım sıkıntılar yaşadık. Çok şükür tüm o sıkıntılardan Genel Başkanımızın duruşuyla, müdahalesiyle bu olayların hepsini bertaraf ettik.”

Genel Başkanımıza olmadık saldırılarda bundular. Partimizin içini karıştırmaya çalıştılar. Bunlar zaten baştan art niyetliler, bunlar baştan bozuk kafalar olduğunu gösterdiler. Bunların hepsi bir oyundu. Partimizi parçalamak genel başkanlığı ele geçirmek için görevlendirilmiş kişilerdi bunlar diyen Aycan şunları söyledi.

Dikkatinizi çekmek istiyorum. Hanımefendi o günlerde bile 15 Temmuzdan bahsediyordu. Yani 15 Temmuzun tarihini biliyordu. Ve 15 Temmuzda başbakan olacağını söylüyordu. Demek ki birileri bunu yönlendirmiş birileri buna bu güvenceyi vermiş ki harekete geçirmişler. Bu görevli şahsiyet uzaktan kumandalı şahsiyet partimizin çerisinde yaptığı tahribat sonrasında zaten emelini gerçekleştirdi ve ayrı bir parti kurarak bugün seçimlere kendileri de katılıyor. Bizim içimizde görünen bizimle yol yürümüş bizimle sırt sırta vermiş kardeşimiz dediğimiz insanların bugün partimizin karşılarında olmalarından dolayı da utanıyorum. Biz ülkücü bildik onları biz onları ülkü neferinin bir erleri olarak gördük onları kardeşimiz dedik. Fakat onların kardeşliği kendi çıkarları doğrultusundaymış. Kendi çıkarları doğrultusunda olaylar gelişmeyince menfaatleri ters düşünce, sırtımızdan da vurduklarını hançerlediklerini hep birlikte gördük. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak Genel Başkanımız orada bir devlet adamı duruşu gösterdi. Bir pazarlık yapmadan, bir alışveriş yapmadan, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle yeni kapı ruhu ve sonrasında gelişen olaylar nedeniyle bu seçimde Milliyetçi Hareket Partisinin aday göstermeyeceğini, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı adayı olarak göstereceğimizi deklare ettik. Bu nedenle genel başkanımızın sözü sözümüzdür, kararımızdır. Cumhurbaşkanlığı seçiminde adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhur ittifakı altında desteğinizi bekliyoruz.” Dedi. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa