Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da SODES sergisi büyüledi
  Andırın’da SODES sergisi büyüledi
 • STK’lar Andırın’daki kalelere dikkat çekmek için bir araya geldiler
  STK’lar Andırın’daki kalelere dikkat çekmek için b
 • Anadolu’nun en büyük kitap fuarı   kapılarını beşinci kez açtı
  Anadolu’nun en büyük kitap fuarı kapılarını be
 • Andırın’da 3 bin kişilik aşure dağıtıldı
  Andırın’da 3 bin kişilik aşure dağıtıldı
 • Andırın’da amca – yeğene Alman gelinler
  Andırın’da amca – yeğene Alman gelinler
 • KASKİ’DEN Tufanpaşa Mahallesine dev yatırım
  KASKİ’DEN Tufanpaşa Mahallesine dev yatırım
 • KASKİ yeni bir sondaj kuyusu açtı
  KASKİ yeni bir sondaj kuyusu açtı
 • ANDIRIN’A “AYDIN” ADAY ADAYI
  ANDIRIN’A “AYDIN” ADAY ADAYI
 • Meslek Yüksek Okulu’nda aşure etkinliği
  Meslek Yüksek Okulu’nda aşure etkinliği
 • Aykut Türkmen yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı
  Aykut Türkmen yeniden Eğitim Bir-Sen İlçe Başkanı
Ormanlarda boylama ve standart eğitimi
Ormanlarda boylama ve standart eğitimi
Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, Orman emvali yapılan yerlerde personel ve orman işçilerine uygulamalı eğitim veriyor. Andırın’ın Kaleboynu Mahallesinde yapılan uygulamalı eğitimde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş önemli bilgiler verdi....
1 Mayıs 2018 13:03
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC00369 DSC_3000 DSC00387 DSC00405 DSC00409 DSC00418

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, Orman emvali yapılan yerlerde personel ve orman işçilerine uygulamalı eğitim veriyor.

Andırın’ın Kaleboynu Mahallesinde yapılan uygulamalı eğitimde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş önemli bilgiler verdi. Orman emvali yapılan arazide Boylama ve Standartlar konusuna dikkat çeken Altındaş; “Piyasa şartlarına uygun üretim yapmamız gerekiyor, onun için piyasanın talep ve isteklerine cevap vermemiz gerekiyor, bunun içinde orman emvali üretimi yapılan yerlerde buna çok dikkat etmemiz gerekiyor, kesim teknikleri2de büyük önem taşımaktadır. Ayrıca önemli bir konuda iş güvenliğidir, iş güvenliği için tedbir almamız şart.” Dedi.

Arazide çalışan Orman işçilerine’de seslenen Altındaş, iş güvenliği konusunda işçilerin mutlaka Baret ve eldiven kullanmaları da gerektiğini sözlerine ekledi.

Orman İşletmesi Pazarlama Şube Müdürü Abdüsselim Gökçe’de yaptığı bilgilendirme konuşmasında orman emvalinin kesim, standart, boylama ve iş güvenliği konularında katılımcılara geniş bilgiler verdi.

Andırın Orman İşletme Müdürü İdris Tetik’te yaptığı konuşmasında; “Ormanlarda üretim yapılan sahalarımızda iş güvenliği ve teknik bilgiler konusunda işçilerimizi ve personelimizi bilgilendirmek amacı ile düzenlediğimiz uygulamalı eğitimin başarı ile tamamlandığını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Arazide uygulamalı eğitime Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş’ın yanı sıra Andırın Orman İşletme Müdürü İdris Tetik, müdür yardımcısı Harun Demircioğlu, Orman İşletme Şefleri, Orman Muhafaza memurları, Teknikerler, Orman Kooperatif başkanları ve çok sayıda orman işçisi katıldı. Haber: Murat Menendiz

 

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa