Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
  Andırın’da 19 Mayıs törenle kutlandı
 • 27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayları belirlendi
  27. Dönem Kahramanmaraş Milletvekili Adayları bel
 • Ömrünü engelli oğluna adadı
  Ömrünü engelli oğluna adadı
 • Bilgi kültür yarışması sonuçlandı
  Bilgi kültür yarışması sonuçlandı
 • Topladıkları kitaplarla okula kütüphane kurdular
  Topladıkları kitaplarla okula kütüphane kurdular
 • Okuma yazma kursuna gidenler sertifika aldılar
  Okuma yazma kursuna gidenler sertifika aldılar
 • İmam Hatip Lisesinden muhteşem program
  İmam Hatip Lisesinden muhteşem program
 • İlkokullar arası bilgi ve genel kültür yarışması
  İlkokullar arası bilgi ve genel kültür yarışması
 • Toplu Taşıma Şoförlerine Seminer
  Toplu Taşıma Şoförlerine Seminer
 • Çok Programlı Lise’den TUBİTAK bilim fuarı
  Çok Programlı Lise’den TUBİTAK bilim fuarı
Ormanlarda boylama ve standart eğitimi
Ormanlarda boylama ve standart eğitimi
Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, Orman emvali yapılan yerlerde personel ve orman işçilerine uygulamalı eğitim veriyor. Andırın’ın Kaleboynu Mahallesinde yapılan uygulamalı eğitimde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş önemli bilgiler verdi....
1 Mayıs 2018 13:03
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

DSC00369 DSC_3000 DSC00387 DSC00405 DSC00409 DSC00418

Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürlüğü, Orman emvali yapılan yerlerde personel ve orman işçilerine uygulamalı eğitim veriyor.

Andırın’ın Kaleboynu Mahallesinde yapılan uygulamalı eğitimde Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş önemli bilgiler verdi. Orman emvali yapılan arazide Boylama ve Standartlar konusuna dikkat çeken Altındaş; “Piyasa şartlarına uygun üretim yapmamız gerekiyor, onun için piyasanın talep ve isteklerine cevap vermemiz gerekiyor, bunun içinde orman emvali üretimi yapılan yerlerde buna çok dikkat etmemiz gerekiyor, kesim teknikleri2de büyük önem taşımaktadır. Ayrıca önemli bir konuda iş güvenliğidir, iş güvenliği için tedbir almamız şart.” Dedi.

Arazide çalışan Orman işçilerine’de seslenen Altındaş, iş güvenliği konusunda işçilerin mutlaka Baret ve eldiven kullanmaları da gerektiğini sözlerine ekledi.

Orman İşletmesi Pazarlama Şube Müdürü Abdüsselim Gökçe’de yaptığı bilgilendirme konuşmasında orman emvalinin kesim, standart, boylama ve iş güvenliği konularında katılımcılara geniş bilgiler verdi.

Andırın Orman İşletme Müdürü İdris Tetik’te yaptığı konuşmasında; “Ormanlarda üretim yapılan sahalarımızda iş güvenliği ve teknik bilgiler konusunda işçilerimizi ve personelimizi bilgilendirmek amacı ile düzenlediğimiz uygulamalı eğitimin başarı ile tamamlandığını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Arazide uygulamalı eğitime Kahramanmaraş Orman Bölge Müdürü Alparslan Altındaş’ın yanı sıra Andırın Orman İşletme Müdürü İdris Tetik, müdür yardımcısı Harun Demircioğlu, Orman İşletme Şefleri, Orman Muhafaza memurları, Teknikerler, Orman Kooperatif başkanları ve çok sayıda orman işçisi katıldı. Haber: Murat Menendiz

 

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa