Andırın Postası
Andırın'da
5 Günlük
Hava Durumu
ANDIRIN
Andırın Postası

Andırın Postası
 • Ak Pati Andırın Belediye Başkan Adayı AHMET DOĞAN : “Gönül Belediyeciliği İçin Geliyoruz”
  Ak Pati Andırın Belediye Başkan Adayı AHMET DOĞAN
 • Andırın’da öğrenciler karne heyecanı yaşadı
  Andırın’da öğrenciler karne heyecanı yaşadı
 • Andırın’da karda mahsur kalan iki kişi kurtarıldı
  Andırın’da karda mahsur kalan iki kişi kurtarıldı
 • Amatör maçta kart gören oyuncu hakeme saldırdı
  Amatör maçta kart gören oyuncu hakeme saldırdı
 • Belediye ekipleri karla mücadele ediyor
  Belediye ekipleri karla mücadele ediyor
 • Yedi güzel adam edebiyat müzesi ‘nde sona doğru
  Yedi güzel adam edebiyat müzesi ‘nde sona doğru
 • Yedikuyular’a ziyaretçi akını
  Yedikuyular’a ziyaretçi akını
 • Manevi evlat-2 projesinin açılış toplantısı yapıldı
  Manevi evlat-2 projesinin açılış toplantısı yapıld
 • Büyükşehir ekipleri 7/24 görev başında
  Büyükşehir ekipleri 7/24 görev başında
 • KAR PALETLİ AMBULANSLAR, KAR KIŞ DİNLEMİYOR
  KAR PALETLİ AMBULANSLAR, KAR KIŞ DİNLEMİYOR
Ak Parti Andırın İlçe Danışma Toplantısı yapıldı
Ak Parti Andırın İlçe Danışma Toplantısı yapıldı
Ak Parti Andırın İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu Salonunda düzenlenen toplantıya TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç,...
27 Mart 2018 14:53
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Andırın Postası

IMG_4099 IMG_4111 IMG_4153 IMG_4145 IMG_4134 IMG_4127 IMG_4131

Ak Parti Andırın İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İlçe Danışma Meclisi Toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu Salonunda düzenlenen toplantıya TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı Ömer Oruç Bilal  Debgici, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Ak Parti İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran, İl Yönetimi ve partililerin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda konuşan TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç,

Bu toplantılar bize, bu şehre, bu memlekete, bu devlete olan inancımızı artırıyor, kararlılığımızı artıyor, inancımızı artırıyor, şevkimizi artırıyor dedi.

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi gece gündüz demeden hizmetkârınız olan bizleri yalnız bırakmıyorsunuz. Sahipleniyorsunuz, destek veriyorsunuz, bu vesileyle de ülkemiz için, çocuklarımız için gençlerimiz için iyi şeyler yapmaya devam ediyoruz diyen Güvenç, şunları söyledi.

“Bizim neslimiz, bu ülkenin Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde nerden nereye geldiğini çok iyi biliyor. Bizler 15 sene sonra bile bu ülkenin geçmişini unutmuyoruz, biliyoruz. Fakat gençler için her seferinde anlatma gereğini duyuyorum. Bu işler kendiliğinden olmuyor. Bu ülkede bu işler düzelirken işte Ak Partinin liderinin ve ekibin büyük gayretiyle oluyor. Daha çok yapacak işimiz var. Türkiye Nüfusu dünyada en çok artan nüfuslardan birisi her yıl Türkiye, bir milyon insanına yeni gencine, yeni çocuğuna bir iş bulmak zorunda olan bir ülke.   Bunu 16 yıldır başardık. Her türlü engellemelere rağmen bu istihdamı sağladık. Sağladığımız istihdam 15 yılda Avrupa Birliğinin sağladığı istihdamın 2-3 katıdır.”

Andırın’da Halk Bankasının ve SGK hizmet binasının açılacağını da söyleyen Güvenç, Andırın’ın şartları ağır, coğrafyası zor, yerleşim dağınık, her geldiğimizde geziyoruz. Ama samimiyetle biliyorum ki, Belediye Başkanımız, Büyükşehir Başkanımız ve bizler mücadele ediyoruz ve edeceğiz. Ve Andırın’ın bu günü hiç tartışmasız dünkünden iyidir dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, konuşmasında Andırın’da yapılan hizmetlerden bahsederek şunları söyledi.

“Andırın ilçemizde şuana kadar, 240  km asfalt, 200 km den fazla içme suyu isale hattı 40-50 km kanalizasyon döşemesi, park yapımı, Gençlik Merkezi ve  bir ihtiyaç olan hamam yapımı tamamlanmak üzere. Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Yapılan yollarda büyük gayret gösteriyorlar. İnşallah Andırınımızı daha güzel hale getireceğiz. Bir taraftan hükümetimiz bir taraftan biz yoğun çaba sarf ediyoruz.  İnşallah bir tane sosyal tesis yapacağız. Taziye evi ve kütüphane olarak hizmet verecek şuan yer tespiti yapıyoruz. Yakında onunda inşaatı başlar. Andırın bir turizm bölgesi inşallah Kadirli-Andırın Göksun yolu tamamlandığında buraya gelen turist sayısı daha da artacaktır. Milli Parklar Genel Müdürlüğünden Büyükşehir olarak bir talebimiz var. Andırın’da  Bölgeler Birliği park yapılmasını talep ettik. Özellikle Kırksu bölgesinin Milli Park ilan edilmesi. Çünkü yoğun bir talep var, yaz aylarında nüfus mevcut katın 2-3 katına çıkıyor. İnşallah bu konuyu da takip edeceğiz.

İlçemiz Belediye Başkanı Baki Tezcan ise  “Hükümetimiz, Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyemiz olarak çok güzel hizmetler yapıyoruz. Milletvekillerimizden İl Yönetimimizden, Büyükşehir Belediye Başkanımızdan, başkanlarımızdan Allah razı olsun. İlçemizde belki de yüzyılladır yapılamayan çok büyük hizmetler yapılmaya başlandı. Hükümetimiz sağolsun Andırın Göksun Kadirli yolumuzu yapıyor. Şuan  çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor dedi.

Ak Parti Kahramanmaraş İl Başkanı İl Başkanı Ömer Oruç Bilal  Debgici ve İlçe Başkanı Yunus Emre Dalkıran’da birer konuşma yaptı. Haber: Murat Menendiz

Yoruma Kapalıdır..


Yukarı Geri Ana Sayfa